Jump to content

Taern Ostlor

Guest pfff
 Share

Recommended Posts

Halo czy jest tu jakiś gracz taerna z Ostlora? Jeśli tak to jakie tam lv macie kumple i co sądzicie o tej całej EKIPIE syfiastej? (Administracji)

Grałem kiedyś z kobietą nadal mamy konta.

Barba 75 oraz Voodoo 75

A jej to druid 105. Gdybyś potrzebował pomocy wal to logne i coś tam się ogarnie :)

A ekipa ta cała administracja to wielka paranoja... Tak jak była ta akcja z tym typem co mial 42 pa , Gm w gildi i nic niby nie wiedział :D tak samo jak Epole siadają praktycznie tym *ebanym Stonkom - czemu? Bo znają gmów...

To Ty nie wiesz co się odwaliło :D Batman, taki youtuber ogólnie to on od bugów, pewnie sam wiesz.. Dostał bana bo był niewygodny dla Administracji, odkrywał ich przekręty. JS od zawsze i na zawsze :) Gram raz po raz, teraz to mi bb o***ali i tam only sklepówki, no a miałem wszystko na 75 i na 85 już czekało eq ;c 

Wiem który :D pod keme stał na czarno ubrany :D to narzeczony Pauliny ze Stonek ona sheedem gra. ( jako jedyna osoba która jest normalna w tej gildi ) mam a raczej mialem dobry kontakt z nia. Teraz juz bugów nie szuka zajmuje sie czyms innym jak mi Paula opowiadała. Ja to barba robiłem miecho + aquasol + omijałem animacje za co ban poszedl na rok :D ale wycwaniłem się i jak grywam robie miecho to cheat engine przyspieszam chodzenie walki tylko trzeba dobrze ustawic i uzywac bardziej w nocy bo widac jak szybciej idziesz :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.