Jump to content

/resp


MemesiO
 Share

Recommended Posts

Uważam, że zasada jest prosta, a źle ją interpretujemy. Banujemy osoby, które celowo nie wykonują ruchu, by wykonać cel. Rzekomy czas 1:30 ma w skuteczny sposób o tym przypomnieć. Nie byśmy się go sztywno trzymali i wprowadzali co raz to szersze pojęcie "respa".

To nie może iść w takim kierunku i pozwalać by presja potrafiła zmienić zasady gry. Po to są 2 minuty i cała mapa, a nie 1 minuta i poszczególne rejony by wykonać cel.

To wywodzi się od osób, które nie są cierpliwe czekać i bronić BS'u. Raszują i się dziwią, że osoby które mądrze podchodzą do sprawy ich wyczekują, by ułatwić sobie drogę do celu. Niestety taka mentalność młodych ludzi w CSie by na coś zwalić i stworzyć problem, który leży tylko i wyłącznie u nich samych.

Adekwatnie, osoby raszujące też trzeba zbanować, bo co robią na respie TT, kiedy mają bronić BSa do samego końca.

Nie dajmy się zwariować i miejmy trochę cierpliwości i zrozumienia. Nie wszyscy potrafią grać - uczą się, czy też boją.

Dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

To jest serwer podchodzący pod klasyczne dd2. Granice rashu uwazam że są nie potrzebne, nawet osoba rashująca w pierwszych sekundach rundy ciężko ma by wybić całą drużynę biegnąc nawet środkiem. Starczy informacja dla graczy że resp jest do 1.30.

Tak jak mówi Matt. - nie każdy rashuje w tych antyterrorystach bo wolą poczekać na przeciwników z bsa bądź innego miejsca.

Innymi sprawy odrzucam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.