Jump to content

Recommended Posts

Wzór:

Twój nick na serwerze: 62-500 FGK!
Mutacja głosu: Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT): 
http://www.gametracker.com/player/62-500 FGK!/80.72.37.157:27015/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Już miałem styczność z tą funkcją, myślę że dam rade pomóc w ogarnięciu serwera. AMXX znam 9/10 więc myślę, że nie jest źle.
Posiadasz działający mikrofon: Tak, zakupiłem.
Kontakt (GG / Steam): Steam : 62-500 FGK! / GG :
62062280
Steam ID: STEAM_0:0:2741991
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Wydaję mi się, że Tak.

*Admin jest zwolniony ze składek comiesięcznych. Aczkolwiek jeśli masz gest możesz rzucić groszem na serwer, zawsze się przyda.

Wymagania:

1. Aktywność na forum: 5h, 10postów, minimum tygodniowe konto, brak warnów. JEST
2. Aktywność na serwerze: minimum 20h i 2 tygodnie stażu. JEST
3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. Kiedy trzeba potrafię się zachować. Ale też lubię pożartować ;)
4. Platforma STEAM i ukończone 16 lat.  Posiadam i to i to.
5. Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwera oraz regulaminu admina. Znam i Akceptuję.

Edited by [Elita Calkowitych Downow]

Twoje zachowanie na serwerze jest wręcz skandaliczne. Dodatkowo znam cię z poprzedniej sieci, na której również posiadałeś admina i nie raz zdarzało ci się go nadużywać za co został ci on odebrany. (Dowody z rozmowy mogę dostarczyć).

Jesteś nie dojrzały jak na swój wiek, brak ci kultury do kogo kolwiek i działasz pod wpływem impulsów. Nie zasługujesz na te ani inne stanowisko i sam o tym wiesz.

Znasz amxx 9/10? z tego co mi wiadomo "kolego" to o FTP nie masz zielonego pojęcia...

Edited by Arabek c(:

6 godzin temu, Kura napisał:

Na NIE !

- na serwerze jesteś wulgarny

+/- wiek

-gt

+/- steam

Jak przeczytałem to co napisał @Arabek c(: nie napisze ci TAK. Popracuj nad sobą i może "Kiedyś" będę na TAK :)

+/- steam ? Człowieku Ty tak na serio? Jak może być + albo - steam... Steam jest obowiązkowy. Chyba nie przeczytałeś wymagań.

Wymagania spełniasz. Znam Cię z serwera i jestem za tym, żeby dać Cię na okres próbny jako admina na 2 tygodnie. @Arabek c(: ludzie się zmieniają każdy zasługuje na szansę. Sam jesteś na okresie próbnym. @[Elita Calkowitych Downow] przy podaniu nie wypowiadasz się ty lecz inni gracze. Tak na przyszłość.

gt+

steam+

ogarniający człowiek.

Jestem na Tak. Okres próbny!!!

Była sytuacja, że siedziałeś na spect, a że serwer był pełny to Cię wyrzuciłem z powodem "zajmujesz slota", gdy wróciłeś na serwer i zacząłeś grać spamowałeś na say'u tekstem "ZAJMUJESZ SLOTA". Pokazałeś w ten sposób jaki jesteś dojrzały:

Dnia 20.06.2017 o 20:15, [Elita Calkowitych Downow] napisał:

3. Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. Kiedy trzeba potrafię się zachować. Ale też lubię pożartować ;)

Poza tym nie raz widziałem jak "potrafisz się zachować" na serwerze, więc jestem zdecydowanie na nie. 

Stwierdzilem ze wole popatrzec jak sie zachowujesz na serwerze , nie chce zadnych toxicow w ekipie - był juz taki co szczekał i uwazał sie za boga... od tamtej pory jestem ostrożniejszy. Za tydzien zapraszam ponownie w tym momencie odrzucam 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.