Jump to content

Podanie o admina JB

Adrianek
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Mleczkoo

2. SteamID: STEAM_0:0:31338468

3. Wiek: 17

4. Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...3.177.12:27126/

5. Doświadczenie: Miałem admina dawno temu ale zrezygnowałem

6. Napisz kilka zdań o sobie: Cześć, nazywam się Adrian W csa gram od 2008r. Na waszym serwerze gram od 2014 r. Interesuję się sportem,jazdą na rowerze,wspinaczką górską . Postanowiłem  , jednak  kandydować na administratora serwera JB z tego względu iż mimo tych małych przeszkód szacuję że będę miał czas by godnie reprezentować administrację 1s2k i tę serwerownie promować swoją grą i postawą. Mam lekkie poczucie humoru i bezkonfliktowy styl życia. Oczywiście odróżniam proste przypadki nie czystej gry. Gametrackerów będę banował  Myślę że to będzie formalność i użytkownicy forum i gracze zaakceptują moje podanie 

6. Mikrofon: Tak

7. Akceptujesz regulamin admina?: Tak

8. Reklamy [5x] / Nick + ID w sklepiku:Tak ID:793

9. Linki do poprzednich podań:Brak

Będę na tak jak ogarniesz ten mikrofon bo jak tylko się odzywasz jest straszne echo 

Nie wiem czy grasz na innym nicku może  jedno A więcej czy co bo ogółem często jesteś ale GT z tygodnia, które podałeś jest słabe

Ogólnie w miare ogarniasz więc będę na tak jak spełnisz co pisałem wyżej 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.