Jump to content

Pochwała Scream

kubek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: kubek

Nick gracza/admina: 'ScreamMyName @daniel24145

Data i czas: Ogół czasu

Czym zasłużył na pochwałę: Aktywny na forum, cały czas widzę jak się udziela. Na serwerze również gra często, jak jest to zawsze pomoże jeśli ktoś ma problem jakiś. Ogólnie człowiek na + ^^

Dziekuje za mile slowa :) fajnie, ze gracze pamietaja jeszcze o czyms takim jak pochwala. Staram sie spelniac swoje obowiazki, czasem zdarzy sie, ze wulgaryzmuje, ale tego, ze nie ogarnaim absolutnie nie mozna mi zarzucic. Zawsze doprowadzam do ladu sklad obecny na serwerze, rozwiazuje problemy i pomagam. Czy to forum czy gra. Ogolem to tak za duzo nie gram bo mam prace silownie dziewczyne i zwyczajnie nie mam kiedy ale staram sie wyrobic tygodniowe GT albo dni, w ktorych wchodze doslownie na pare minut tylko po to by ogarnac serwer i wyjsc :) juz kiedys pisalem badziej lubie pomagac niz grac. Pochwala rowniez nalezy sie do skladu administracji aktywnych na serwerze m.in. @kubek Lightness oraz @FocuS. Pozdrawiam panowie i zapraszam graczy do mojego gangu. Ulatwiam gre poprzez szlugi, pomagam z 'nooba' stac sie dobrym buntownikiem. :D

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.