Jump to content

[BET'S] Sadysta

Sadysta
 Share

Recommended Posts

DZIEŃ  19.06.2017

Kuponik nr. 1 [PIŁKA NOŻNA]

Analiza była w jednym z innych postów. Kurs się trzyma, po podatku wychodzi mniej więcej 1:2, więc kwota zwraca się podwójnie, co ważne w systemie piętnastki, którym gram.

8567804_Screenshot_1.png

Kuponik nr. 2 [TENIS]

Mecz Tomka  Berdycha to pewniak. Na przeciwko siebie stają weterani ponad 30-letni. Berdych, notowany wyżej pokazuje lepszy stylowo tenis, a Darcis to taki typowy przebijacz. Na sam końcowy nie  warto obstawiać bo kurs niziutki, więc idę w 1/1 bo myślę, że mecz zakończy się szybkim 2:0.

Drugi mecz, nie jest do końca pewny, ale wiadome, to tenis. Idę w ten typ po dogłębnej analizie zawodników. Notowani są bardzo podobnie, z tym jednak, że Pospisil gładko pokonuje zawodników wyżej notowanych i jest aktualnie w gazie. A Brown pokazuje, że stając na przeciwko młodszego zawodnika zawsze ma problem. Tak ja w poprzednim meczu 2/2 i gładko 0:2

8567805_Screenshot_2.png

Zacząłem wczoraj nową "piętnastkę". Więc początki są słabe. Stawka startowa to 20j na jednym i drugim kuponie.

Jak obstawiam to głównie tenis i piłka nożna, nie pcham się w siatkówkę, i inne sporty w których jestem zielonkiem.

Edited by Sadysta

DZIEŃ 21.06.2017

Wczoraj pięknie zwróciło się mi, to co przegrałem przed wczoraj.

8589029_Screenshot_1.png

Kuponik na dzisiaj.

Miałem grać Puchar Konfederacji, ale postanowiłem zagrać dzisiaj na bezpiecznie. Ponownie MME U21. Tym razem stawiam na definitywnych faworytów, ponieważ mało kontrowersji jest na tegorocznych mistrzostwach. Zespoły te o klasę lepsze. Niemcy przyjechali bardzo mocną paczką, Włosi to samo. Dania w ostatnimi czasy bardzo nieporadna, no a pepiki na swoim średnim poziomie.

8589028_Screenshot_2.png

jako iż stawiam często to też coś od siebie dodam :D
to z dzisiejszej nocy i kuponik na dzisiaj. Co do Niemiec U-21 nie jestem taki pewien, jako tako wielkiej paki nie mają,  no ale Niemcy to Niemcy, zaś Dania wiemy że zawsze prowadziła twardą i solidną gre, a młodzików zawsze miała dobrych, sie zobaczy :) 

Bez tytułu.png

Bez tytułu 2.png

48 minut temu, emosiem napisał:

jako iż stawiam często to też coś od siebie dodam :D
to z dzisiejszej nocy i kuponik na dzisiaj. Co do Niemiec U-21 nie jestem taki pewien, jako tako wielkiej paki nie mają,  no ale Niemcy to Niemcy, zaś Dania wiemy że zawsze prowadziła twardą i solidną gre, a młodzików zawsze miała dobrych, sie zobaczy :) 

Bez tytułu.png

Młodzików może i mają dobrych, ale nie są oni ograni, bo znakomita większość z nich gra u siebie w lidze. A jednak ekstraklasa duńska, a niemiecka to różnica klas.

Popatrzymy, zobaczymy ;)

Swoją drogą ciekawy masz ten kuponik na dzisiaj, nie znam się jednak na baseball'u, ale widzę po pierwszym jamniku, że jesteś znawcą, więc powodzonka ryju ! :) 

3 minuty temu, Sadysta napisał:

Młodzików może i mają dobrych, ale nie są oni ograni, bo znakomita większość z nich gra u siebie w lidze. A jednak ekstraklasa duńska, a niemiecka to różnica klas.

Popatrzymy, zobaczymy ;)

Swoją drogą ciekawy masz ten kuponik na dzisiaj, nie znam się jednak na baseball'u, ale widzę po pierwszym jamniku, że jesteś znawcą, więc powodzonka ryju ! :) 

znawcą jakimś tam nie jestem, w baseballu wszystko jest możliwe, warto grać na ilość punktów bo często siada ;p

Teraz, [Elita Calkowitych Downow] napisał:

Ja dałem taśme tera 15 meczów Baseballa Amerykańskiego :v

Powodzenia, ja dzisiaj znowu nic nie zagram i prawdopodobnie jutro też, bo w pracy mam gonitwę. Najprawdopodobniej coś w niedzielę puszczę :(

Ech tera to nic nie jest przewidywalne, sport to sport ;) każdy może wygrać :D

Racja, ale BUK trzepie najwięcej hajsu na najbardziej znanych europejskich ligach, ja lubię coś egzotycznego pograć jak Estonia czy inne wioski, BUK często zawyża kursy bo nie zna się na lidze.

Teraz, Sadysta napisał:

Racja, ale BUK trzepie najwięcej hajsu na najbardziej znanych europejskich ligach, ja lubię coś egzotycznego pograć jak Estonia czy inne wioski, BUK często zawyża kursy bo nie zna się na lidze.

E tam te pakistańskie ligi to shit. Fakt tam są najwyższe kursy, ale też ciężko trafić. Chyba, że bardzo dobrze analizujesz i śledzi się daną ligę;D

E tam te pakistańskie ligi to shit. Fakt tam są najwyższe kursy, ale też ciężko trafić. Chyba, że bardzo dobrze analizujesz i śledzi się daną ligę;D

Nie mówię aż o takiej afryczce :P Ale w takich ligach jest mała rotacja składów, więc na podstawie h2h można przewidzieć rezultat.

7 minut temu, Sadysta napisał:

Nie mówię aż o takiej afryczce :P Ale w takich ligach jest mała rotacja składów, więc na podstawie h2h można przewidzieć rezultat.

wiadomo, lecz ja również wole sie trzymać tych głównych lig, bo obstawiłem taką estonie, pewniaczka z kursem 1,20 z drużyną która na 30 meczy miała wygrane tylko 2, i mi przegrali 0:1 xd więc pewniaczków nie ma ;D za niedługo liga europejska kwalifikacje, wrzuce cos na ten weekend za niedługo ;;p
a baseball na punkty się opłaca bo siada i to po fajnych kursach, choć nie zawsze.. ostatnio mi brakło 1 punkta xd

Edited by Guest

dzisiaj gram tak ;p

Bez tytułu.png
myślałem jeszcze o:
Nożna
NY Red Bulls - NY City / 1X
Valerenga - Lillestrom / 1X
Tenis
WTA:
(Birmingham) Safarova - Kvitova / 2
(Mallorca) Garcia - Sevastova / 1

Edited by Guest
eee

Godzinę temu, [Elita Calkowitych Downow] napisał:

Co sądzicie o meczach Czechy - Dania, Włochy - Niemcy? Oczywiscie chodzi o u21

Nie obstawiałem dzisiaj, ale Czechy powinny pyknąć Duńczyków, a drugi mecz to wielka niewiadoma. Zależy kto pierwsze strzeli bramkę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.