Jump to content

Zmiany

Psychoo
 Share

Recommended Posts

Mam pomysł co do zmian,na pewno zmienić mapki wszystkie 4 na jakie dokladnie to idzie sie do gadac.

2. Napewno trzeba wyłączyć przenikanie przez ludzi.

3. Co do AWP można zwiekszyc do ludzi nie majacych Vipa. Ponieważ nie każdy gra AWP z vipow,a blokuje to graczy bez Vipa.

4. Chciałbym może wprowadzić jakiś konkursy, aby wygrac vipa na miesiac ale nie przez Topke. Poniewaz w top sa gracze naprawde dobrzy i przewaznie sa Ci sami. Nie mam pomyslu jeszcze jaki konkurs zorganizowac.

5. Wprowadzić może nowe skiny, lub zwiekszyc ilosc skinow do roznych rodzaji broni.

6. Skiny od Adminów zablokowac tylko do Adminów, oraz zmienić je na bardziej efektywniejsze. A dla vipow zostawic te ktore sa lub zmienić. Pare propozycji mam.

7. Zmniejszyc czas zakonczenia rundy i jakies 5 sek. I wprowadzic odliczanie paki od 10-0

8. Może jakies ścieżki dźwiękowe po zmieniać na nowsze.

9. Zwiekszenie ilosci map, ale to raczej nie mozliwe.

10. Reset kasy na zmianie stron. 

3 godziny temu, Psychoo napisał:

Mam pomysł co do zmian,na pewno zmienić mapki wszystkie 4 na jakie dokladnie to idzie sie do gadac.

2. Napewno trzeba wyłączyć przenikanie przez ludzi.

3. Co do AWP można zwiekszyc do ludzi nie majacych Vipa. Ponieważ nie każdy gra AWP z vipow,a blokuje to graczy bez Vipa.

4. Chciałbym może wprowadzić jakiś konkursy, aby wygrac vipa na miesiac ale nie przez Topke. Poniewaz w top sa gracze naprawde dobrzy i przewaznie sa Ci sami. Nie mam pomyslu jeszcze jaki konkurs zorganizowac.

5. Wprowadzić może nowe skiny, lub zwiekszyc ilosc skinow do roznych rodzaji broni.

6. Skiny od Adminów zablokowac tylko do Adminów, oraz zmienić je na bardziej efektywniejsze. A dla vipow zostawic te ktore sa lub zmienić. Pare propozycji mam.

7. Zmniejszyc czas zakonczenia rundy i jakies 5 sek. I wprowadzic odliczanie paki od 10-0

8. Może jakies ścieżki dźwiękowe po zmieniać na nowsze.

9. Zwiekszenie ilosci map, ale to raczej nie mozliwe.

10. Reset kasy na zmianie stron. 

2. Przenikanie powinno zostać usunięte, strasznie to utrudnia.

3. Jestem za.

4. Może być, jak zrobisz z topką to wygram, jak ja co reset topki to jestem pierwszy z wielką przewagą punktów. xD

5. Może być, mi to lotto.

6. To samo co wyżej.

7. Nie. Chcesz zrobić rundę trwającą ile? 1:30? Jak to za mało.. Aktualnie jest wszystko z tym dobrze.

8. Roundsoundy się przejadły, jestem za.

9. Proponowałem to, chciałbym ujrzeć tuscana i nuke..

10. Jestem za, ale nie tylko reset kasy, a żeby zabierało też bronie przy zmianie, bo wtedy będzie tak, że po zmianie stron masz te 800 kasy, ale broń dostajesz dalej. Tutaj zamiar niech będzie taki, żeby po zmianie stron była następna pistoletówka i ciągłość gry po niej.

Cache i Arabic to ja tu bede noł lajfił 25/7

A tego traina se wsadzcie w krocze bo ta mapa ssie rodzyna i jest taka nudna że mnie krew zalewa jak to widze

Edited by Webcio
info o trainie

2. Przenikanie jest zupełnie zbędne, nie ma możliwości boostowania.

3. Jak najbardziej @Webcio wprowadził modę na P90, to Vipy biorą RTD, trafia im się szybkość, lub HP to rashują.

4. Może konkurs na topke poszczególnej broni. AWP, M4, AK-47 itd.

5. Zmiana skinów i dodanie nowych, bo te już się przejadły, gracze będą chętniej zakupowali Vipów, by mieć ładniejszy wygląd broni.

6. Tak, bo Vipy biorą sobie skiny Adminów i są myleni z Nimi, a co do Vipów, to można zastąpić nowymi.

7. Zdecydowanie.

8. Nowe Roundsound'y będą spoko.

9. Wykopanie traina, to pierwsze, a dodanie to NP: Nuke, Cobblestone, Office, Dust, Arabic, Tuscan, Cache też nie jest zły. 

10. Tak jak napisał @xartE

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Najpierw czekamy na paczkę, potem będziemy propozycje rozmyślać. Na chwilę obecną muszę zamknąć.

• 2 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.