Jump to content

Zakłady

ScreamMyName
 Share

Recommended Posts

jestem za, obecnie aby kupić coś w sklepie (np. he, zapierdalajki itp.) to zbierasz pół mapy pieniądze, a i tak kupisz może raz bo reszta na ruletke idzie. przydałoby się coś w tej formie zakładów. odrazu dałbym propozycje dodania 1 dodatkowego skoku (np. za 7000$) oraz przenikanie przez ściany np. na 2 sekundy (za 16000$). z przenikaniem tylko nie jestem do konxa pewny czy dobry pomysl, bo więźniowie szybko uciekali by z cel przed ich otworzeniem :-/

10 godzin temu, kubek napisał:

oraz przenikanie przez ściany np. na 2 sekundy (za 16000$). z przenikaniem tylko nie jestem do konxa pewny czy dobry pomysl, bo więźniowie szybko uciekali by z cel przed ich otworzeniem :-/

Przenikanie przez ściany na jb? Idź się wyśpij, przyjdź tu jeszcze raz i przeczytaj to, po czym pomyśl jak by to wyglądało kiedy pare osób miało by te 16000$ ...

Albo panowie można zmienić wartość pieniądza. Obecnie wszystko drogo kosztuje ale też ciężko się zbiera. Co runde dostajemy chyba 2000$, a co wy na to by zmienić np. na rozpoczęcie dostajemy 10$, za fraga 5$ - ruletka 200$, w sklepie również pozbierać + dodać zakłady gdzie byśmy pare groszy zarobili. Troche dziwne bo max można mieć 16k$, a w sklepie widziałem przedmioty po 25k$ co troche dziwne bo takiej kwoty nie da rady uzbierać ze względu na limit. Taka wartość dolara byłaby lepsza niż obecna :) 

Co do skoków to odpada - przecież to przywileje vip-a więc po co mieszać. Przenikanie to no sens, od razu bunty bo ciężko teraz zorientować się kto wyleciał przy full serwerze.

Edited by daniel24145

Przenikanie ? na jb kiedy tymbardziej na serwie jest 5-6 svip i ci nagle uciekaja złap to + dodatkowi gracze ODPADA

Skoki są to przywileje vip/svip

Co do zakładów pewnie @Martyr dodaj jak wróci bo dobry pomysł tylko nie będą to jakieś wielkie sumy np. max 500$ jak zgadniesz to dostajesz 1000$ :)

Sklep podrożał ponieważ gracze skarżyli się że ciągle bunty i nie zamierzamy niczego zmieniać w tym kierunku.

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.