Jump to content

podanie autobh

Morbit
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: autobh bez trzymanki

2. Wiek: 16

3. Link do GT: http://www.gametracker.com/player/autobh bez trzymanki/91.224.117.107:27015/

4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): Steam

5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder: Byłem adminem na serwerach wiele razy. Nawet na 1s2k byłem - nick : Morbit Angel, może ktoś pamięta. Potem serwer na M(nie będę reklamował) i na P-S.

6. Staż na serwerze: 2-3 tygodnie licząc przerwę 4 dniową.

7. Znajomość AMXX(1-10): 9

8. Jakie kampy potrafisz zbudować?: Hs, Fake Hs, dark, tunel, fake tunel, kibel, kibel v2 - moja wersja, matang trap, spowalniacz, surf trap oraz wiele więcej których nazw nawet nie znam.

9. Mikrofon (Tak/Nie):Tak

10. Dlaczego ty: Grając dzisiaj na serwerze 3 godziny nie spotkałem żadnego admina. Jestem miły, kulturalny i pomocny. Umiem budować wiele rodzaji kamp, co za tym idzie wiem o co chodzi do poprawienia. Wiele osób łamie zasady podczas nieobecności admina, a demek nie za bardzo mi się chce rozpisywać co 5minut. Na dodatek jestem uczciwy i sprawiedliwy wobec innych graczy, etc. nie wlatuje na kampę - wchodzę jak normalny gracz.

11. Kontakt: Fb, GG, forum, ts, steam

Twoje podanie zostało przyjęte!

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów! Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.