Jump to content

UWAGI!

Webcio
 Share

Recommended Posts

Nawet nie chce komentować tego co sie dzieje na tym cs source... Vipy uzywaja komendy !admin zmieniaja mapy jak wchodze na serwer bez votów i mi ludzi banują kickują i inne badziewia. Żeby potem płaczu nie było , że serwer zepsuty bo gravitka tu nie dziala tam sram i wgl wasze confiqi... Jak tu coraz wiecej ludzi vipa kupuje bo jest mozliwe korzystanie z admina. Jak takie zachowanie widze to banuje na 1 dzien, bo serwer mi psują nie skladajac zadnego podania na admina ani nic..

Może łaska naprawić to, czy bedziecie to olewać az serwer pójdzie do kosza?

Po poprzednim temacie szanowny właściciel życzył sobie podsyłanie takich rzeczy na PW, a nie oficjalnie w dziale.. No to wysyłałem mu na PW te rzeczy, różne screeny i dalej nie widać zmian.. Ostatnio sobie grałem i nagle typek z VIP'em mnie z serwera wyrzuca.. No żarty jakieś. 

image.thumb.png.1cf6e3bcfed53f7cb94f283fc15f0ae7.png

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Nie widać zmian- a działamy :) serwer będzie od nowa konfigurowany, a także stawiany po moim powrocie z Anglii z pomocą jednej osoby :) Jeżeli nie wiecie NIC, a nawet się nie spytacie to nie mój problem. A i jeszcze jedno nie, nie jestem właścicielem, a zwykłym opiekunem :) 

Osoby używające !admin proszę banować na okres 1 dnia, następnie gdy nie będzie poprawy to na dłużej. 

Edited by don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Problem został rozwiązany!

Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 3 weeks later...
Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
Temat został przeniesiony do archiwum!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.