Jump to content

AFK KISS / KICKER

Dziekizawspolnelata
 Share

Recommended Posts

Może warto zastanowić się nad pluginem?
Ostatnio troszkę ponerdziłam na serwie i często zdarzało się że w ct było 4 graczy afk a akurat admina nie było? 
Tak samo z przesiadywaniem przez niektórych na spec...
Podrzucam w plikach rar w ktorym jest spakowany afk kiss
Cvary:afk_kicktime 150 - Po jakim czasie gracz ma być wykopany.afk_slaytime 60 - Po jakim czasie gracz ma być zgładzony.afk_minplayers 8 - Minimalna ilość graczy przy których ma pracować plugin.afk_slayplayers 1 - Czy zabijać gracza gdy jest zbyt długo AFK.afk_adminimmunity 1 - Admin, gracz z immunitetem jest nietykalny. afk_adminkickimmunity 1 - Admin, gracz z immunitetem nie może być wykopany.afk_options 1 - Wykopanie gracza po upływie dozwolonego czasu 0 - przełącza gracza na spec. następnie wykopuje.afk_show_counter 0 - Ustaw na 0 to będzie pokazywać "AFK-Counter" od czasu do czasu.afk_rename 1 - Zmiana nicku gracza na "[AFK] nick" kiedy jest AFK.afk_speckick 0 - Wykopywanie graczy z spec.afk_speckicktime 300 - Czas po jakim gracze będą wykopywani ze spec. ( dobrze uwzględnić więcej sekund ponieważ często gracze kręcą demo oszustom ).

Plugin pożyczony z innego forum ale miałam już okazję z nim grać i bardzo dobrze się sprawował.
Na serwie jest coś do wyrzucania paki ale nie zabija ani nie wyrzuca afk ani wiecznych przesiadywaczy specta

AFK KISS, KICKER.rar

Moim zdaniem zbędne.
Czasem jest tak, że gracz napisze na [email protected] "ZW" i idzie na specta, a ten plugin i tak by go wywalił. Każdy kto gra na tym wspaniałym serwerze wie jak ciężko wejść na serwer, gdy jest pełny.
Obecnie jest nas trochę więcej niż na poprzedniej sieci i myślę, że spokojnie ogarniemy cały serwer.

przeważnie jakiś admin jest, a z tego co widze, to często gracze AFK padają szybciej od tych co kampią całą runde np na podeście :D dla mnie niepotrzebne

22 minuty temu, Puchaty napisał:

Moim zdaniem zbędne.
Czasem jest tak, że gracz napisze na [email protected] "ZW" i idzie na specta, a ten plugin i tak by go wywalił. Każdy kto gra na tym wspaniałym serwerze wie jak ciężko wejść na serwer, gdy jest pełny.
Obecnie jest nas trochę więcej niż na poprzedniej sieci i myślę, że spokojnie ogarniemy cały serwer.

Masz tam możliwość ustawienia po jakim czasie wywala gracza. Plugin ułatwiłby dostanie sie na serwer:)
wczoraj typ ze dwie mapy siedział na spec a akurat żaden adm nie grał :)

58 minut temu, DG1234 napisał:

Takie +/- 

- Są od tego admini 

ja zawszę piszę na [email protected] a admin wywali ;) 

Właśnie nie zawsze są :)

Ale luzik, to tylko propozycja :D

Edited by SUPERBOHATERKA!

Są oczywiście momenty, w których nie ma Admina - tak było i będzie. Niemniej, są też różne powody AFK; ktoś zgłosi chwilę zw, ktoś afkuje 1/2 rundy w drużynie wygrywającej (a to inna sytuacja, niż ostatni afk w ekipie przegrywającej rundę) i tak dalej. Plugin, w przeciwieństwie do Admina, nie rozumie sytuacji w grze. 

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.