Jump to content

A moze jednak :D

Edzio <3
 Share

Recommended Posts

1. Nick w grze: Edzio <3
2. Wiek: 13
3. Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Edzio <3/91.224.117.107:27015/
4. STEAM / NON STEAM (link do steamcommunity): NonSteam
5. Doświadczenie adminowskie na serwerach Base Builder: Mialem swoj serwer bylem adminem i opiekunem na serwerach
mordowni sparka. Na tych serwerach mialem admina przez okres miesiaca dwoch bo upadaly.
6. Staż na serwerze:okolo 4/5 tygodnii moze wiecej
7. Znajomość AMXX(1-10): 9
8. Jakie kampy potrafisz zbudować?: Hs'a fake spowalniacza i ucze sie jeszcze =p
9. Mikrofon (Tak/Nie):Tak
10. Dlaczego ty: Lubie pomogac osobom . Sporo udzielam się na serwerze rozmawiam z graczami
o serwie czy długo graja itd. Nadchodza wakacje i bd mial sporo wolengo czasu do grania.
W miare ogarniam orto. I praktycznie nie widzę adminów widzę na serwerze a są potrzebni i gdy trzeba komus pomoc to nie ma kto
lub ktos blokuje respa dzisaj bylo ze 3 przypadki takie (blokowanie).. Jesli bym dostal szansę bym sie mega starał 
11. Kontakt: Fb gg forum skype ts

+mikrofon

+doświadczenie adminowskie

+amxx

- mało kamp, przez to nie pomożesz ludziom co chcą zbudować inne kampy niż hs.

- non steam

- GT, tylko dzisiaj długo grałeś, reszta dni słabo...

Jak bardzo lubię Edzia, tak niestety,  powodów na nie jest więcej.

Na nie

1. To, że jest mało adminów nie znaczy, że każdy powinien być przyjęty, żeby zapełnić lukę... Z serwera zostałyby drzazgi...

2. Jeśli były dzisiaj 3 przypadki blokowania respa, to czemu nie napisałeś ani jednej skargi tylko podanie?

A co do podania... Edzio... 

- NS

- kampy

- GT

- jesteś po przerwie, bo dopiero wróciłeś

+ mikro

? Doświadczenie zostawię pod znakiem zapytania, bo nie wydaje mi się, że w takim wieku byłeś opiekunem mordowni czy właścicielem jakiegoś innego serwera...

Mimo, że Cię nawet lubię, to muszę powiedzieć kategorycznie NIE.

Edited by Trastian

17 minut temu, Trastian napisał:

1. To, że jest mało adminów nie znaczy, że każdy powinien być przyjęty, żeby zapełnić lukę... Z serwera zostałyby drzazgi...

2. Jeśli były dzisiaj 3 przypadki blokowania respa, to czemu nie napisałeś ani jednej skargi tylko podanie?

A co do podania... Edzio... 

- NS

- kampy

- GT

- jesteś po przerwie, bo dopiero wróciłeś

+ mikro

? Doświadczenie zostawię pod znakiem zapytania, bo nie wydaje mi się, że w takim wieku byłeś opiekunem mordowni czy właścicielem jakiegoś innego serwera...

Mimo, że Cię nawet lubię, to muszę powiedzieć kategorycznie NIE.

Byłem  po krótkiej  przerwie musiałem  poprawić  oceny 

1.Chce tylko pomoc poniewaz dzisaj gralem przez  cały  dzien i pare razy Pover wszedł  na serwer  w tak  to nikt 

2.Będę  pisal skargę  na osoby ktore nie grają  tutaj a przyszły  tylko popsuć  gre..

I w tej  sytuacji  przydał  by sie admin..

Nw o co wam chodzi z wiekiem mi  jestem dzieckiem które  nie umie sie zachować..

Każdy  mowi ze jestem ogarnięty i że mam wiecej niz 17 lat

Bylem właścicielem bo założyłem  swoj serwer  i po paru  miesiącach  oddałem  go dla brata  kolegi

Nie musisz mi się tłumaczyć xd Tylko wyraziłem swoje zdanie. Od tego są takie tematy ;)

Dzisiaj nie mogłem wejść ze względów prywatnych, a poza tym codziennie parę godzin siedzę... Czasem prawie cały dzień z przerwami.

Nie będę dalej dyskutował, bo nie od tego jest ten temat. :D

Edited by Trastian

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.