Jump to content

Pytanie na dziś #95

Titania
 Share

Recommended Posts

Kiedy mężczyzna płaczę nie okazuję tym słabości ,a to ,że też posiada uczucia , rzadko jak coś na prawdę zadziała mi na uczucia :D Gdy dostanę w ryj lub coś ostro boli to nie płaczę bo tylko za przeproszeniem P**y płaczą z takich powodów :D " Chłopaki nie płaczą " , pozdrawiam

Jestem osobą, która lubi się rozpisywać,a więc. To jest podobnie jak ze samobójstwem, ludzie myślą, że to tchórzostwo i "zwyrolstwo". Tchórzostwo, czyli poddanie się i odpuszczenie, zwyrolstwo, zniesienie bólu na bliskich. Płacz? Każdy kiedyś płakał i wcale to nie jest tchórzostwo. Rzadko kiedy płaczę, a nawet jeśli, to bardzo krótko. Czuję wtedy częściową ulgę. A Ci, którzy, że tylko "pi**y" płaczą, to zaraz się chyba rozsiądę i będę płakał ze śmiechu, prawdziwe kozaki, haha :D. Nie zauważyłem poważniejszej wypowiedzi dlatego pomyślałem, że takową napiszę. Oznaka siły? Bardziej oznaka odwagi, bo nie każdy potrafi wybuchnąć płaczem, tylko to dusi w sobie, a za tym idzie zdrowie psychiczne. 

To tylko i wyłącznie Moje zdanie, nie prosiłbym aby ktoś tu się pruł, bo wyraziłem takie, a nie inne zdanie. :)

Edited by GhsS

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.