Jump to content

Pomysł

Sznycel
 Share

Recommended Posts

Siemka, Wpadłem na taki jeden pomysł ;p co wy na to żeby dodać do Menu Ct - Włącz Muzykę /Wylacz? Moglibyśmy to wykorzystywać do różnych Zabaw jak : Mam Talent 

Top Model, You Can Dance, Krzesełka, Jaka to Melodia i do wielu innych Konkurecji.. Dało by to lepszy klimat dla Jb i ułatwiałoby to puszczanie Muzyki ogolnie :3 @Martyr gdybyście sie zgodzili można by bylo pododawac tutaj propozycje muzyczek lecz jak najbardziej znanych i lubianych :P

2. Co do Map.. Wnioskuje o usunięcie mapy jail_facebook z wiadomych powodów 

Edited by Sznycel

Pomyślę nad tą pierwszą propozycją. Widziałem wiele razy na różnych serwerach takie coś i sprawowało się dobrze.

Usunięcie fb miałem już dawno w planach, jednakże nie mogę tego zrobić, ponieważ ona jest mapą startową. Można by zmienić mapę startową, ale trzeba mieć dostęp do hosta, a ja takich uprawnień nie mam :). Chyba, że napiszę do czerwonych kolorków, żeby to zmienili. Wszystko w swoim czasie.

Okay, można podawać tutaj linka do fajnych piosenek przy których można się dobrze pobawić. Dodajecie albo całą piosenkę i podajecie obok niej minuty od którego ma się zacząć do kiedy ma się ona zakończyć lub od razu przyciętą. Oczywiście nie będę dodawał każdej piosenki, tylko takie, które uznam za dobre do dodania.

Najlepiej podawać jakieś disco polo, trap lub remixy.

Dodawał będę po 6/7 piosenek na tydzień. Co tydzień będę je aktualizował, żeby się one nie znudziły.

Edited by Martyr

1. 

-  0:54 - 1:45

2. 0:16 - 1:10 

3. 0:54 - 1:42

4. 0:14 - 1:10 

5. 0:01 - 0:43

6. 0:05 - 1:04

7. 1:00 - 1:53 

8. 0:30 - 1:21  

9. 0:13 - 1:15 

10 . 0:05 - 0:55 

11. 0:30 - 1:20 

12. 1:15 - 2:00 

13 . 0:50 - 1:30 

14 . 

0:25 - 1:15 

Wybrałem Piosenki które 'Wydaje mi się" Że są przez niektórych znane :P

Edited by Sznycel

Okay, zamykam. Jail_facebook od dnia dzisiejszego nie jest już mapą graną na naszym JB, a co do muzyki to mam jej zapas od Was na następne 2 tygodnie. Czasami będę zostawiał niektóre piosenki, które przyjęły się dobrze na serwerze. Jak ktoś by chciał to zapraszam do składania propozycji do mnie na pw, oczywiście jeśli chodzi o muzykę.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.