Jump to content

Skarga na RobaKa (kolejna)

imflaming
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Matura Pls

Nick gracza/admina: RobaK

Czas zdarzenia: 20:35 - 22:40

Ip i steam id gracza/administratora:   <dalej nie czaje co to wgl jest wiec to zostawie mniam mniam>

Opis sytuacji: 

Musicie wiedziec 2 rzeczy:

1) Neves lize dupcie Robaczkowi

2) a wiec zarazem neves mnie wyzywa :D( nie zebym sie skarzyl czy cos)

Zarazilem nevesa ktory z kolei przez 30sekund nie zarazal ziomka z ktorym byl w kampie ( HLTV 20:35), napisalem z 5razy na U@ do RobaKa żeby zareagowal. Oczywiscie ten tego nie zrobil tylko po zakonczeniu rundy napisal  "Masz problem? Pisz na U@"

No wiec mu napisalem ze jeszcze raz na tej mapie zauwaze jego zasrana niekompetencje to napisze skarge. Wiec ten dal mi bana na 30minut za : 

-skanowanie (fakt faktem zeskanowalem typa, wiec wszystko sie zgadza)

- i tutaj mam mindfucka bo drugim powodem jest " obraza na U@"

Jezeli robaka obraza to ze ktos daje mu info o jego kumplu ktory lamie regulamin i nie reaguje na to, to ja sie zastanawiam czy on serio chce byc tym adminem. NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK FAWORYZOWANIE KOGOS JAKO ADMIN XDDDDDDDDDDDDDDD

ZROZUM TO BLAGAM CIE KURWA.

Co z tego wiemy? Nie chce zebyscie mu odbierali admina tylko zeby on zrozumial po prostu ze ja nie po to gram zeby dac sie obrazac i wylapywac bana tylko po to zeby na serwerze byl spokoj. Czy o to tak ciezko? Neves jest na granicy bana caly czas jak gra, ciaglymi obrazami innych graczy nie stwarza sobie lepszej sytuacji a ty co robisz? A ch*j tam kumpel to zignoruje U@. kk

Dowód (demko/ss): hltv 20:30 -20:40

P.S Dal nevesowi bana w tym samym czasie co mi (czego nie widzialem) co i tak nie zmienia tego ze dostalem bana na 30 a neves na 5XDD Normalnie z tego co patrze za blokowanie kampy takze leci sie na 30minut

Edited by imflaming

Kolego , po pierwsze przypomnij sobie co napisałeś do mnie na u@ ?
po drugie , nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć , grałem sobie i serio nie widziałem nic na u@ , później widziałem jak spinasz dupe do mnie ze jak go za chwile nie zbanuje to mi napiszesz skarge , w tym momęcie dostałem zgłoszenie od 2 graczy ze skanowałeś .

Dodatkowo spinasz się że ktoś napisał "Kebab skanuje"

stary pomyśl nad pracą w policji albo jako ciec w biedronce ....

P.S

Mam wyjebane czy bedę miał admina czy nie , mam go do pomocy, jak by mi za to płacili to bym nie grał tylko siedział na SPEC i pilnował porządku .

Edited by SamJestemArmią

XDD o co chodzi z tym kebsem? pierwsze slysze, i  zgadzam sie ze wszystkiego nie ogarniesz ale nie insynuuj ze cie obrazalem bo tak nie bylo. Mi tylko chodzi o to zeby admini byli sprawiedliwi bo to od nich zalezy czy serwer sie bedzie rozwijal czy nie.

Ja troszke schilluje ale wy tez ogarniajcie nie tylko zwyklych graczy ale takze vipow ;p

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.