Jump to content

[Podanie] xartE

xartE
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: xartE

Twoje imię: Patryk

Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): http://steamcommunity.com/id/xarteence/

Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=xartE

Staż w Counter-Strike 1.6: Since 2011

Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Według skali podanej we wzorze, śmiało mogę dać sobie dziesiątkę. 

Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: Od 2012 roku. Staram się prowadzić kreatywnie i wymyślać własne zabawy, które podobają się każdemu i wielu graczy z nich korzysta, staram się tym urozmaicać rozgrywkę na serwerze.

Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Jasne, miałem nawet swoje serwery, byłem Kandydatem na blacklisted (konto od 2014), demkami i łapaniem cziterów interesowałem się od początku mojej gry, dużo czasu na to poświęcałem i mam ogromną wiedzę na temat czitów, opiekun UB Team na paru sieciach, w tym u Rumcajsa i izcoN'a, własny serwer z rankingiem gametracker 768 (poniżej tysiaka to marzenie każdego właściciela serwera) z 32 slotami i drogą reklamą. O godzinie 22 był pełny, naprawdę dobre czasy. Jestem aktualnie adminem na serwerze CS:Source i nie było na mnie jeszcze żadnej słusznej skargi - wypełniam obowiązki bezbłędnie. Byłem administratorem na najlepszym niegdyś serwerze Jailbreak u naXe w roku 2014, był on TOP 1 serwerem JB w Polsce, według rankingu sięgał nawet do 300 pozycji. Godzina czwarta w nocy - 32 graczy podczas przerwy wielkanocnej. Swoje Jail'e też miałem. 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście.

Czy posiadasz mutacje: Naturalnie.

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Szczerze mówiąc to nie pamiętam, gram na serwerze od października 2016 z dłuższą przerwą, teraz wróciłem, bo po prostu za niektórymi zatęskniłem. :) Była jedna spinka w październiku, nie pamiętam kto był wtedy Opiekunem, ale niektóre komendy i cvary były tak zrobione, że zwykły admin je miał, a tak naprawdę ich mieć nie powinien.. Trochę ich nadużywałem i się bawiłem, za co ogromnie przepraszam. 

Postanowiłem złożyć podanie z racji większej ilości wolnego czasu. Na serwerze 4 MAPS gdzie mam admina, spędzam więcej godzin niż jest zalecane (norma dla przeciętnego admina to 360 minut w tygodniu, ja robię więcej), dlatego też postanowiłem złożyć podanie na serwerze JB.

26 minut temu, Difen. napisał:

Na nie 

- nieodpowiedzialnosc 

- poniżanie graczy

- spaliłeś się w tamtym roku

Ta komenda którą używałem to po prostu w celach zabawy, niektórzy bawili się razem ze mną i nie mieli mi tego za złe. Polegało to na tym, że mogłem komuś wykonać "fake cmd", czyli mogłem komuś wpisać +right i ten się kręcił w prawo. Na jakiej podstawie wnioskujesz, że nieodpowiedzialny? Za tamtą jednorazową akcję? Serwer wtedy był tak sobie zrobiony, admini mieli bardzo duże uprawnienia, co się przełożyło na właśnie tamtą sprawę. Nie było to zaszkodzenie serwerowi, więc nie wiem czemu tutaj dajecie to na jakiś wysoce szkodliwy wyczyn..

Również jestem neutralny.

Nie bylo mnię rok temu dlatego nie wiem. 

Jesteś miłym graczem. 

Amx super sprawdz propozycję na forum i ogarnij tamtą moją zabawę 

Piszesz w swoim podaniu. Jeśli chcesz coś dopisać edit swój temat. 

Myślę że można dać Ci szansę :)

Co ty człowieku kombinujesz? Masz admina na cs source i jestes na serwerze moze raz dziennie w ciagu 20 minut... Praktycznie wgle nie grasz i skladasz podanie na kolejnym serwerze?

Skoro chcesz miec admina na innym to zrezygnuj z cs s :) Proste

@xartE o kurde ale grozba "twoj post zostal zreportowany do moderatorów" o kurde hahahhahaha ale sie boje xD Odpowiadaj wiecej w temacie, ciezko zniesc krytyke prawda? :( Bedzie płacz? Dla mnie i tak grasz słabo także o co ci chodzi? xD Złozylem skarge na cb bo mnie ludzie prosili , myslisz ze ktos cie szanuje na jakims serwerze? hah kolegów sobie w cs szukasz bo w realu nikt cie nie lubi czy jak? To ze masz mutacje to jestes takim kozakiem doroslym zeby cie ludzie brali za takiego doroslego? hahah

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

@Conte

@K!nGa

Prosze dla tego pana o warna za wypowiadanie się w dziale gdzie nie gra bo widzę że moje ostrzeżenia nic nie pomagają :)

//////JessI.

Edited by Shock

1 godzinę temu, Webcio napisał:

Co ty człowieku kombinujesz? Masz admina na cs source i jestes na serwerze moze raz dziennie w ciagu 20 minut... Praktycznie wgle nie grasz i skladasz podanie na kolejnym serwerze?

Skoro chcesz miec admina na innym to zrezygnuj z cs s :) Proste

Przecież gram więcej na Source niż jest to zalecane, gdybym nie grał to bym miał teraz ze dwa ostrzeżenia, a mam zero. Poza tym - nie grasz na serwerze, nie wypowiadaj się. Tobie to by było na rękę, żebym zrezygnował, bo przecież gram na aimie, no nie? Twój post został zreportowany do moderatorów.

//////////////////////////////////////

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu @xartE

Edited by Shock

Drugi raz wypowiadasz się w swoim podaniu. Wielce doświadczony, a takich prostych zasad nie potrafisz utrzymać. Zmieniam swoją decyzje i jestem na nie. 

Spróbuj za tydzień 

Niejedna osoba coś Ci wytyka, jeśli szkodziłeś dawniej serwerowni to tym bardziej jestem na nie ale nie wnikam, nie znam sytuacji. 

Po dokładnym przeczytaniu uwag innych administratorów ja również zmieniam zdanie.

Zaszkodziłeś serwerowi

Wyzywałeś na serwerze innych (zdarzało Ci się)

Oraz wypowiadasz się pod własnym podaniem.

A tam gadacie, spróbuję najwyżej za tydzień, jednak jak widzę, że jakiś adminek z innego serwera się tu wpiernicza i decyduje o moich sprawach oraz tym, co ja robię, to mnie krew zalewa. Musi mieć bardzo nudne życie, że decyduje za kogoś innego.. Skoro wiem, że mam wystarczająco dużo czasu na bycie adminem na dwóch serwerach to napisałem podanie, a ktoś inny będzie mi mówił co mam robić. Trudno, może i nie powinienem się wypowiadać, jednak wolę napisać sprostowanie do wyssanych z palca komentarzy niż siedzieć cicho i patrzeć, jak reszta pelikanów to łyka.. Zamykajcie to, bo zaraz ktoś inny mi powie, że ddosowałem jakiegoś typka, który w rzeczywistości miał problemy z netem. XDD Takie tam gadanie na moją niekorzyść, jakie to piękne.

Nie powinienem się tutaj wypowiadać, ale jako osoba bezstronna, patrząca się na sytuację z boku, uważam, że zachowujecie się jak dzieci bawiące się w piaskownicy, którym ktoś zabrał zabawkę (mowa o Jegomościach z CS:S). Takie wojenki powinniście załatwiać między sobą na pw, a nie na forum ogólnym, bo adminowi nie przystoi...

@Krystek

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.