Jump to content

Skarga Kimisun

Reflo.gaminG
 Share

Recommended Posts

Twój nick: SeBa)~ Reflo.gaminG

Nick gracza/admina: KiMiSun

Opis sytuacji: Admin jest wulgarny przeklina na serwerze ! :) Z jakiej racji on posiada admina ja sie pytam skoro on co chwile klnie i zdaży się sytuacja że obrazi gracza jako admin jaki on daje przyklad? !!!!!! No powie ktoś? ja z takiej okazji miałem odrzucane podanka o administratora na sewerze a on jakim cudem się na ta range dostał to nie mam pojęcia przeglądałem skarge na jesiego że tam opiekun sobie Przyjmuje / odrzuca podania według swojego gustu go to nie interesuje co się dzieje na serwerze. Wracając to admina kimisuna co po jego zachowaniu wynika to nie ma on 19 lat lecz 15. Była taka sytuacja że stracił posade admina na około tydz. czasu z racji takiej że dostał on 2 warny i przez ten tydzień robił co mu sie podobało w sensie takim jak pisałem wyżej ubliżał i przeklinał ! Prosze o wyciagnięcie jakiś kolwiek konsekwencji z tego  bo to jest śmieszne. Wracając do skargi na Jesiego Dlaczego TEODOREK dostał admina na okres próbny w Szybkiej rekrutacji , a ja złozyłem podanie i moje zostało odrzucone chociaż wymagania spełniam. Dzięki!

IP/SID: Macie !

Data i czas zdarzenia: CAŁOKSZTAŁT

Dowody(ss/demko): Jakby HLTV nagrywało rozmowy głosowe to by dowody były , nikt z admiów nie potwierdzi mojego zdania bo wiadomo że to są koledzy z jednej sieci  i będą się bronić !!!!!!!!!!!!!!!!

Ja ci mówiłem że masz dać michassowi duszka i temu drugiemu ponieważ ożywiłeś ich a był zakaz skakania nie powiedziałeś im że mają takie same nakazy i zakazy to po co ta skarga.

Ty nie zmyślaj sobie bo ja mam zapisane w jaki dzień o której godzinie cisnąłeś  każdego na czacie to było 20 maja godzina 15:11

Nie będziesz mnie wyzywał od jakiś 15 latków nie podoba ci się to wpisz /mute na mnie a nie wyzywasz mnie od dzieciaków 

Edited by KiMiSuN

Jak nie wiesz po co skarga to naucz się czytać :) Nie chodzi mi juz o tego bana co mi dałeś tak od siebie od tak za nic.

Nie będę pakał że sobie godzinke odpocznę !

Zakaz skakania był po tym jak ich wziąłem i przeszukałem ponieważ gracz DOMIN MIAŁ m4 nie wiem jakim cudem

po tym jakich przeszukałem dałem zakaz skakania do mojego odwołania 1,2,3,4,5 !

Ty się nie bulwersuj bo ci żyłka pęknie pokaż te demo

Edited by Reflo.gaminG

Zacznijmy od tego że nie posiadasz żadnych dowodów co do skargi tylko jak ty to mówisz "jak to są koledzy i będą sie bronić"

W administracji jest bezstronność karzden na serwerze jest traktowany równo czy to admin czy gracz.Skargę odrzucam z powodu braku dowodów.

Kolejna sprawa czemu nie przyjęty zostałeś do administracji ?

1.Wyzywasz graczy nie masz kultury do innych

2.Słaba aktywność na serwerze

Wątpię czy jakiś opiekun chciał by mieć takiego admina który wyzywa graczy

Edited by Shock

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.