Jump to content

Propozycja.

eXizoo
 Share

Recommended Posts

Witam. Wychodzę z inicjatywą osłabienia VIP-ów na tymże jb. Chodząc po różnych sieciach nie spotkałem się z tak wykokszonymi vipami. Jestem świadomy tego że vip musi mieć jakieś udogodnienia ale no bez przesady. Jak się pomylę to prosze mnie poprawić, ale atuty które są zbyt op wg. mnie to:

4 skoki w powietrzu,

Auto bh

I tak bardzo zawyzona ilość hp.

Moja propozycja jest taka żeby vip posiadał :

2 skok w powietrzu i dodatkowe 40 hp na start (zamiast atutów wymienionych wyżej), z tym że 140 hp byłoby w obydwu druzynach.

A svip:

1/2 skoki w powietrzu z auto bh, 80 hp na start (w obydwu teamach) i ewentualnie troche szybszy na kosie.

Jestem swiadomy także tego że ludzie z uslugami mogą być niezadowoleni i w ramach tego można kazdemu na przyklad trochę przedłużyć ją (mala sugestia).

To jest jedyna rzecz, która zniechęca mnie do grania na serwerze. Zrozumiem jeżeli propozycja zostanie odrzucona, ale przy serwerze pełnym VIP-ów zwykły gracz ma zbyt niskie szanse, nawet jeden vip który by potrafił dobrze wykorzystywać te atuty potrafi zniechęcić graczy do prowadzenia ponieważ strasznie trudno to ogarnąć. 

Pozdrawiam.

• Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vip jak i svip nie jest za darmo place wymagam  dziala to an takiej zasadzie dla mnie bez zmian :)

dmg z grantu to podstawa  jezeli he tt zabiezecie to nie będzie sensu  go kupować  to że na ganianym  nie slapisz s vipa to i tak nie zlapisz wystarczy abh miec

80hp w obydwu temach xDDDDDDDDDDDDDD

Edited by JessI.

VIP/SVIP musi mieć jakieś dodatkowe atuty, bo w innym przypadku nie ma sensu go kupować.

*3 skoki

*Auto BH

*Zwiekszony DMG

*Korzystniejsza ruletka etc.

I ludzie posiadający SVIP'a mogą powiedzieć, że dla nich to i tak za mało za tą cenę (zależnie od wyboru płatności: SMS, PSC, przelew).

Ja osobiście jestem na NIE.

7 godzin temu, JessI. napisał:

vip jak i svip nie jest za darmo place wymagam  dziala to an takiej zasadzie dla mnie bez zmian :)

dmg z grantu to podstawa  jezeli he tt zabiezecie to nie będzie sensu  go kupować  to że na ganianym  nie slapisz s vipa to i tak nie zlapisz wystarczy abh miec

80hp w obydwu temach xDDDDDDDDDDDDDD

nie Ty placisz, tylko Twoja mama

Ja osobiście jestem za paroma zmianami dla SVIPA, bo VIP jako tako za tą cenę jest rozsądny, a SVIP za 20 to lekka przesada z możliwościami i czesto nawet 2os CT nie ogarną.

Albo po prostu dodać vipa/svipa osobom które są w CT i po problemie ; p

Teraz, futuba napisał:

nie Ty placisz, tylko Twoja mama

Ja osobiście jestem za paroma zmianami dla SVIPA, bo VIP jako tako za tą cenę jest rozsądny, a SVIP za 20 to lekka przesada z możliwościami i czesto nawet 2os CT nie ogarną.

Albo po prostu dodać vipa/svipa osobom które są w CT i po problemie ; p

Skąd wiesz może tata ? :) Mam wlasny chajs i robię z nim co chcę  co do vip/svip polatalem po kilku jail i  atuty byly jego takie same Popytalem kilku ziomkow z jaill co maja vip/svip nie byli tym zadwoleni ...;)

1 godzinę temu, JessI. napisał:

Skąd wiesz może tata ? :) Mam wlasny chajs i robię z nim co chcę  co do vip/svip polatalem po kilku jail i  atuty byly jego takie same Popytalem kilku ziomkow z jaill co maja vip/svip nie byli tym zadwoleni ...;)

Na większości serwerów SVIP kosztuje średnio 12 pln i ma te same atuty co tutaj zaś VIP od 7-9 pln i ma mniejsze atuty. Zmiany VIP/SVIP na serwerze były by dwustronne :P

3 godziny temu, JessI. napisał:

Jesteś idiotą i tyle mam do powiedzenia. Nie znasz sie kompletnie na rzeczy i marketingu, a te czasy minely.

• 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.