Jump to content

[Podanie] xartE

xartE
 Share

Recommended Posts

1. Nick: xartE
2. Wiek: Szesnaście wiosen za mną
3. Platforms(s/ns): Steam
4. Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.42.126:27015/top_players/?query=xarte
5. Czy byłeś już adminem ? : Admin na serwerze społecznościowym to pikuś, miałem wiele swoich serwerów, w tym 32 slotowy z rankingiem 778. 
6. Znajomość AMXX(0/10): 9/10 - Oprócz pisania własnych pluginów potrafię wszystko, potrafię biegle obsługiwać się ftp serwera, konfigurować serwer, edytować pluginy tak, żeby wszystko było sprawne.
7. Mikro oraz mutacja: Jest i jest.
8. Dlaczego Ty?: A dlaczego nie? Gracz z poczuciem humoru, przede wszystkim doświadczony, a na chwilę obecną w 1.6 mało takich osób, wszyscy zakończyli grę w klasyczną 1.6.. Miałem wiele swoich serwerów, o jednym wspomniałem wyżej, ponadto gram na JB od 5 lat, gdyż moim pierwszym serwerem jaki odwiedziłem był właśnie dżejl. Nie umiałem wtedy zmienić nawet nicku. W roku 2014 w marcu byłem adminem na serwerze [ciach] - sieć nie istnieje od dwóch lat, ale naXe nadal prowadzi swój serwer lecz pod inną domeną. Wtedy serwer ten był najlepszym serwerem w Polsce, a ja miałem przyjemność na nim adminować. Fakt faktem, składka dużo wynosiła, bodajże 23 zł za admina, ale warto było.. Na pewno doświadczenie jakieś z tego serwera przybyło.. Wyobraźcie sobie, serwer ranking 200! O godzinie 4 w nocy był pełny! Nie robię sobie żartów, faktycznie tak było.. Najlepszy okres w mojej CS'owej karierze. Od gdzieś trzech lat zajmuję się rozpisywaniem demek, ogólnie wszelakie zainteresowanie czitami.. Jestem kandydatem na Blacklisted z wyboru.. Co mam na myśli poprzez "wybór"? Mogłem już dawno być tam sędzią, ale olałem sobie w ogóle ten portal i jestem na nim mało aktywny.. Byłem Opiekunem UBT (wysoka ranga i odpowiedzialna) na jednej z topowych sieci w Polsce [ciach].. Jakby Was tu jeszcze do siebie przekonać.. Nie sprawiam problemów, nie wchodzę w konflikty, z poczuciem humoru, doświadczony. Staram się też wymyślać swoje własne zabawy i wprowadzać je na serwer. Powódź/Susza, Randka w Ciemno, Hop/Jop to przykłady moich autorskich zabaw. Nigdy nie robię ostatniej reakcji ani pierwszej reakcji. Dla mnie są to dwie najgorsze zabawy jakie mogły powstać na trybie Jail. W ogóle nie są kreatywne.. Dlatego też jest to kolejny mój plus - kreatywność. Nigdy u mnie nie zobaczycie ostatniej ani pierwszej reakcji. ;) 
9. Składka (obowiązkowa): Oczywiście, zapłacę.

//Nie musiałeś wspominać o innych sieciach - @d0naciak

• Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kurde i tu mam dylemat.

Gościu ogarnięty zgłasza mi wszytko na u@.

Jesteś  kreatywny, ale  grasz 2 dzień na serwerze i lecisz na admina...

Mogłeś przecież poczekać z tym podaniem historie gry masz naprawdę ładną, ale to nie jest to gracze Cię nie znają.

Nie jestem pewny czy dać Ci moje tak, pograj jeszcze trochę i złóż podanie.

Właściciel serwera powiedział, że jeśli gracze i admini będą na tak to nie będzie problemu z tym, żebym admina otrzymał. Godziny to tylko liczba, liczy się aktywność. Z czasem te godziny będą przybywać, godziny się zmieniają, aktywność u mnie zawsze będzie wysoka. ;)

//Nie wypowiadaj sie w podaniu bo to zmniejsza twoje szanse /Inther

//Nigdzie nie było zakazu wypowiadania się we własnym podaniu /xartE

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.