Jump to content

Podanie Endriiu

Endriiu1997
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Endriiu
Twoje imię: Szymon
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak? : Powiedziałbym , że już od  niepamiętnych czasów kiedy serwery były zwykłe bez żadnych urozmaiceń. ( 6 lat ) 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Trafiłem poprzez reklamę serwera JailBreak.
Link do Game Tracker: http://www.gametracker.com/player/Endriiu/80.72.42.126:27015/
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Można powiedzieć, że takie mocne 8 ponieważ miałem swój serwer JB i dobrze się sprawował, ale zabrakło funduszy na jego dalszą realizację więc zakończyłem swoją działalność.
Czy posiadasz STEAM: Posiadam na CS GO, a zamierzam niebawem zakupić również na Cs 1.6, ale jestem zwolennikiem zwykłych wersji bez ulepszeń i zbędnych dodatków.
Staż w Counter-Strike 1.6: Powiedziałbym, że już długo spędzam wolny czas przy tej grze i to jest około 5 lat 
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Admina miałem na kilku serwerach, opiekuna na jednym serwerze i akurat był to JailBreak oraz posiadałem swój własny serwer , na którym miałem oczywiście właściciela.
Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na serwerze chciałbym zmienić to aby został dodany model VIP jak i SVIP żeby się wyróżniał z otoczenia.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Naturalnie
Czy posiadasz mutacje: Oczywiście, że tak 
Składka adminowska [6,15 sms / 3,5 pln przelew]: Zastanowię się, ale myślę, że składka nie jest duża.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.                                                                                                                                                                                                                                           Endriiu

W CS grasz od 5 lat:  Staż w Counter-Strike 1.6: Powiedziałbym, że już długo spędzam wolny czas przy tej grze i to jest około 5 lat 

W 1.6 grasz od 6 lat:  Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak? : Powiedziałbym , że już od  niepamiętnych czasów kiedy serwery były zwykłe bez żadnych urozmaiceń. ( 6 lat ) 

Fuck logic. W dodatku brak 1.6 na steam. Aktywny w miarę jesteś, jeśli zakupisz 1.6 na steamie, a nie jest ona jakoś droga, to jestem na tak. ;)

• 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.