Jump to content

Klasy premium

Sp3c
 Share

Recommended Posts

Jesli została poruszona juz sprawa klas premium na serwerze to pragne tez dodac swoja opinie o klasie Cichy wiem ze jest to klasa Premium wiec musi byc lepsza od innych klas nastomiast lepsza nie znaczy niezniszczalna :) Sadze ze klasa cichy jest za bardzo OP i nie jest to tylko moja opinia lecz wielu graczy. Klasa ktora jest niewidzialna i nie slychac jej krokow w dodatku ma m4 i ma szanse na oslepienie moim zdaniem jest przesadzona i to solidnie :) Porównując zwykla klase dzikus jest niewidzialny w znacznie mniejszym stopniu oraz posiada tylko 10 hp i USP :). Sadze ze potrzebna jest zmiana tej klasy poniewaz wprowadza na server napiecie i psuje dobra zabawe a chyba o to własnie w tym chodzi :)  Sądzę ze gdyby ta klasa byla bardziej widoczna załatwiło by sprawe.  

Z góry dzieki za uwagę :) oraz ewentualne poparcie :) 

Godzinę temu, Krystek napisał:

A jakiś czas temu był temat, aby to jednak mistrza osłabić, bo ciche za słabe. Według mnie obecnie jest balans niemalże idealny.

Jesli by taki był nie pisał bym tego posta :) wbij na server pograj 3 godzinki gdzie ludzie na cichym maja staty 50/5 :D ( wiadomo nie jest tak zawsze :) bo niektórzy nie potrafią wykorzystać potencjału tej klasy ) Gram na serwerze dużo i po prostu pisze to co zaobserwowałem a co z tym zrobicie to juz wasza sprawa :D. BerciK oraz Anonimowy to tez stali gracze którzy sporo graja :)

Sam mam cichego i morderce i wiem ze te klasy sa pro.Jednak sadze by oslabic cichego zamiast oslepienia dac mu 1/2 z He.

A  dzikusowi bo to troszke slaba klasa dac lepsza niewidke i tmp.

Osoby z cswakacje co graly na 401 pamietaja klase Mysliwy wiec nie bd robil nowego tematu by pisac propke napisze to tu.

(Mega Premium) Mysliwy

Int:10

HP:15

Kon:5

Wyt:0

Bronie:Scout,mac10,smokegrenade  

Opis:Ma 1/1 ze Scouta,1/9 na pojawienie sie na respie wroga.

Mowiliscie ze go nie dodacie ale wiec sprobuje dac jego propke :)

Jest duzo perkow co blokuja strzaly ze scouta i jest klasa lekki snajper ze scoutem dla tego dalem propke mysliwego :-)

15 minut temu, >>CH3RY<< napisał:

Sam mam cichego i morderce i wiem ze te klasy sa pro.Jednak sadze by oslabic cichego zamiast oslepienia dac mu 1/2 z He.

A  dzikusowi bo to troszke slaba klasa dac lepsza niewidke i tmp.

Z tym HE to raczej słaby pomysł :) nie dosyc ze bedzie niewidzialny i nie wykrywalny to jeszcze bedzie wywalal polowe teamu z HE :) moim zdaniem powinien byc bardziej widoczny :) przynajmniej tak jak dzikus.

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.