Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Spodobała mi się jedna pasta z dość popularnej grupki na Facebooku.

Postanowiłem, że się nią z Wami podzielę.

Napiszcie, jakie macie odczucia co do tych wyborów i czy jesteście zadowoleni.

Oczywiście nie chcę tutaj gównoburzy i kłótni, a opinie poparte  sensownymi argumentami.

Jak ktoś chce napisać coś głupiego, to mam prośbę- ugryź się w język i wyłącz temat. ;)

"70%. Siedem-kurwa-dziesiąt procent, przeszło 2/3 głosującego społeczeństwa to beton polityczny, dzięki wam (wam nie bez powodu małą literą) NIC, NIGDY się nie zmieni. Mieliście jeszcze 9 innych kandydatów, a głosujecie na stare układy, układy, które od czasów "obalenia komuny" rozpierdalają Polskę, polską gospodarkę i dzielą społeczeństwo, czyniąc nas słabymi i podatnymi na wszelkie medialne szambo.

Zakładam, że większość z was głosowała na nich, nie mając najmniejszego pojęcia o ich programach czy światopoglądzie.
Na Dudę, bo przeciw PO.
Na Trzaskowskiego, bo jebać PiS.

Takim jak wy powinno się zabierać prawa wyborcze, bo kieruje wami nienawiść do drugiej ekipy politycznej, a nie dobro nas wszystkich.

Mogliście głosować na Biedronia, Bosaka, Hołownię czy Kamysza. Ale woleliście dojebać drugiej stronie, bo jesteście niedzielnymi znawcami polityki, których walą na VAT i podatki.
Chuj z gospodarką, chuj ze służbą zdrowia.

Nic, tylko stąd wyjechać, jak najdalej od baranów, którzy codziennie spijają szczyny PiSu czy Platformy, umownie nazywając to deszczem.

Wstyd mi, że dzielę z wami jedną historię. Nie zasługujecie na to wszystko, czego przez swoje zjebane wybory nigdy nie dostaniecie.

Druga tura jest dla Dudy, to jasne. Jak będziecie płacić dychę za chleb przez wyjebaną w kosmos inflację*, to może się nauczycie.

*Inflacja - spadek wartości pieniądza, tępaki. Wyznawcy PiSu nie kojarzą.

Idę wypić piwko za Polskę, której dzięki wam nigdy nie zobaczę."

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.