Jump to content

Skarga Okert

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Rozmy

Nick gracza/admina:Okert

Opis sytuacji:Zgładził mnie i Wilqu na zabawie za kampienie, gdzie po pierwsze byliśmy cały czas na otwartej przestrzeni po drugie cały czas uczestniczyliśmy w zabawie, czyli strzelaliśmy się z innymi graczami.

IP/SID:"Okert" 187 STEAM_0:1:101402927   6 28:00   37    0

Data i czas zdarzenia: Sobota dzień 6

Dowody(ss/demko):http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2005031220-jail_dark_kampta.dem.zip

Nie przyznałem się powiedziałem, że strzelamy się  to nic nam nie możesz zrobić bo uczestniczymy ciągle w zabawie (na co przyznałeś mi rację) pomimo tego, że poruszaliśmy się  przy terrarium a to co powiedziałem, że jesteś tylko strażnikiem i nic nam nie możesz zrobić było powiedziane dla beki bo wiedziałem, że  jako strażnik  możesz dać nam slay'a. A ty nie wiem, czy chciałeś nam udowodnić, że jednak możesz czy co xd postanowiłeś pod koniec rundy nas zgładzić, a wcześniej mi przytaknąłeś, że mam racje.Ja już zamykam dyskusję i czekam na decyzję. :D

Oj, nie zgodzę się z tym co piszesz my strzelaliśmy do osób, które były na wieży i które latały w powietrzu.

Edited by Rozmy
Odpowiedź

Większość czasu spędziliście koło terrarium i o ile ty się chociaż ruszałeś, to twój kolega jakieś 3/4 zabawy spędził na dachy klatki. Na demku widać, jak przez pierwsze 10s się strzelacie, potem czekasz aż ktoś przyjdzie, strzelacie się przez jakieś 2 sek i znowu czekasz aż ktoś przyjdzie. W końcu po około minucie od rozpoczęcia zabawy wychodzisz z pomieszczenia na jakieś 2 sek i znowu wracasz. Dodatkowo sam się przyznałeś do kampienia mówiąc "kampimy dalej, to tylko strażnik".

Przyznałem, że strzelanie się, to nie jest kampienie, lecz Wy czekaliście w 1 pomieszczeniu aż ktoś przyjdzie, co już jest kampieniem. 

" my strzelaliśmy do osób, które były na wieży i które latały w powietrzu." Od 10s zabawy nikogo na wierzy nie było, nikt również nie latał w powietrzu.

Więcej się nie wypowiadam :)

Edited by Okert

26:35 - 27:02 - kampi WilQu na terrarium, nie strzela się z nikim, bo nikogo tam nawet nie ma na tej wieży.

Rozmy nie kampił, cały czas się z kimś strzelał.

A więc slay dla WilQu słuszny, lecz dla Rozmy'ego nie.

A chamskie odzywki sobie darujcie, bo ja zacznę wyciągać z tego konsekwencję, typu "to strażnik, kampimy".

Tutaj skarga skończy się upomnieniem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.