Jump to content

Guest 50cent
 Share

Recommended Posts

Jestem za

W końcu skończą się sytuacje z pikowaniem pałaców czy wskakiwaniem na balkon na b od lewej strony ( gdzie dla normalnego gracza jest to niemożliwe chyba że ktoś podsadzi) w dodatku nie będzie sytuacji gdzie  jest wcelowany typ z awp  i wyskakuje vip na dwóch skokach na speedzie z kosą. 

21 godzin temu, DzikiDuszek napisał:

Jestem za

W końcu skończą się sytuacje z pikowaniem pałaców czy wskakiwaniem na balkon na b od lewej strony ( gdzie dla normalnego gracza jest to niemożliwe chyba że ktoś podsadzi) w dodatku nie będzie sytuacji gdzie  jest wcelowany typ z awp  i wyskakuje vip na dwóch skokach na speedzie z kosą. 

Obale ten mit bo każdy gracz nawet bez vipa moze wskoczyc od lewej strony w równie szybki sposob co vip:

https://www.youtube.com/watch?v=0lK-9sUo0xI

Co do propozycji to już było wałkowane i zawsze pojawiało się pytanie co w zamian tego double jumpa zeby byl wart swojej ceny. Jest szybkosc i leczenie ale jak na vipa to troche malo bez double jumpa. Jeśli jest coś co mozna wprowadzić to wtedy jak najbardziej za usunieciem double jumpa, inaczej troche slabo bedzie kupować vipa.

@DzikiDuszekpardon myślałem że chodzi ci o lewą stronę od strony TT

56 minut temu, Kaiju napisał:

Obale ten mit bo każdy gracz nawet bez vipa moze wskoczyc od lewej strony w równie szybki sposob co vip:

https://www.youtube.com/watch?v=0lK-9sUo0xI

Facet na tym filmiku wskakuje do prawej nie do lewej. W przypadku vipa podbiega on maksymalnie do lewej krawędzi używa 2 skoków i tym sposobem znajduje się na ławce na której jest kwiatek (nie wiem jak to się nazywa) 

Propozycja została przyjęta!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.