Jump to content

DUDSON
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: [D]A[M]I[A]N]
Link do Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/[D]A[M]I[A]N]/147.135.197.53:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu)
Doświadczenie adminowskie: NIE MIAŁEM ADMINA
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 3
Dlaczego Ty?: JESTEM BARDZO AKTYWNY NA SERWERZE I BY SIE PRZYDAŁ ADMIN
Kontakt: DISCORD

Jestem na NIE

- Podanie napisane na kolanie
- Doświadczenie
- AMXX
- Nie ogarnięty

- Kontakt
- Steam

- Składka 1

- Zachowanie
- Kultura

- Łamiesz regulamin

- Banowany

+ GT

- na 99% byś nie zapłacił oraz o niej nie wspomniałeś

PS: (Click Me!)

Edited by Chicken123

Jestem na NIE

-jesteś beznadziejny w tym co robisz na serwerze

-nie nadajesz się na tą pozycję 

-brak Ci talentu

-po jednym dniu jako admin bym cie zdegradowal za to że nie przestrzegasz regulaminu jako admin

-jesteś za młody (podrosnij to pogadamy) 

-jak wchodzisz na serwer to inni wychodzą bo się wstydzą 

-jesteś takim wkurzajacym graczem który wbija na serwer tylko po to żeby dostać bana za oddawanie wojen albo spamowanie na czacie daj monety 

I ty chcesz na admina startować. Jesteś niesensny. 

Edited by Kluha

Dobra, popcorn w dłonie i jedziemy...

Że co???? XDDD Ty chcesz zostać adminem? Z Twoim zachowaniem i podejściem do graczy oraz gry? Czyli już zapomniałeś, jak traktujesz innych na serwerze? Jest cała masa powodów, dla których nie powinieneś dostać tej posady. Obrażasz gdy ktoś Cię zarazi, ciągle żebrzesz o monety, nadużywasz mikrofonu nie mając mutacji, ciągle osądzasz innych (w tym mnie wiele razy), że powiedzmy - jak to nazwałeś - "kampię" na mapach Escape, pomimo, że jestem na końcu i czekam na pociąg. Każesz adminowi slaynąć, a nawet nie wiesz co ktoś robi, tylko dlatego, że go nie widzisz. Podobny przykład miałem gdy użyłem niewidki. Innych graczy osądzałeś tak samo. Nawet boję się pomyśleć co by się stało gdybyś dostał te flagi... Kwestia czasu gdy ktoś dostałby soczystego bana za to, że Cię zaraził albo użył Madnesa jak byłeś w kampie... Albo sytuacja sprzed kilku dni, gdzie na serwer przyszedł jakiś dzieciak i zaczął każdego wyzywać. Wszyscy zareagowali normalnie i po prostu go zlali, ale oczywiście DAMIAN nie da sobie w kaszę dmuchać i zamiast postąpić jak inni to zacząłeś się z dzieciakiem wyzywać przez dobre parę minut. No kur*a mać za przeproszeniem, CZY TAK POSTĘPUJE ADMIN?... Nie wiem co jeszcze mógłbym dopisać, jak coś sobie przypomnę to edycję posta masz gwarantowaną. Ogólnie nawet jeśli masz te 15 lat to poziom Twojego zachowania kwalifikuje się na na 10 lat. O interpunkcji i ortografii już nawet nie wspomnę. Ja może i gram krótko na tym serwerze, ale wystarczająco długo by stwierdzić, że TY jesteś ostatnią osobą na nim, która nadaje się na admina... W sumie nie wiem co mogę powiedzieć na plus w Twoim podaniu... Szukam szukam i znaleźć nie mogę... No GameTracker niech Ci będzie. Oprócz tego nie widzę żadnych pozytywów.

Ogromne NIE

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.