Jump to content

podanko seq v2

seq // luv.anime
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: seq
Link do Game Trackerhttps://www.gametracker.com/player/seq/147.135.197.53:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): Steam http://steamcommunity.com/id/seqtheotaku
Doświadczenie adminowskie: Byłem już tu adminem i myślę, że dobrze się na tej pozycji wtedy sprawowałem. Byłem również adminem na serwerze o trybie BaseBuilder, gdzie cierpliwość do graczy to podstawa :D
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 6
Dlaczego Ty?: No cóż, ostatnimi czasy jestem bardzo aktywny, gram można by powiedzieć od rana do wieczora. Zabawa w szeryfa jest męcząca, a pisanie skarg tym bardziej. Wolałbym móc działać, a nie tylko upomnieć i/lub ewentualnie zawołać kogoś z administracji. Znam taryfikator kar, regulamin i zasady serwera prawie na pamięć. Składkę postaram się płacić comiesięcznie. Myślę, że jestem rozpoznawalny na serwerze oraz mam sprawny mikrofon, co ułatwia komunikację z graczami. Dodatkowo od dwóch dni wieczorem na serwer wchodzi pewien rodzaj trolla z sh+aimbotem, wejście takiego trolla powoduje spadek graczy, co można by było zapobiec szybką interwencją dodatkowego admina(przypomnę, że w obu przypadkach gdy wchodził ten gracz na serwerze był brak admina).
Kontakt: Discord, steam oraz forum. Dla wybrańców jeszcze snapchat :D

Guest Aguś . !

Jestem na tak!

+ doświadczenie na stanowisku

+ znajomość regulaminu
+ rozpoznawalność na serwerze
+ mimo młodego wieku mega ogarniety
+ mutacja
+ sprawne mikro
+ kontakt - w razie potrzeby idzie sie szybko skontaktować przez dsc czy steam
+ bezkonfliktowy - co ostatnio jest bardzo ważne :D

TAK

Jasne, że na TAK :D

Można powiedzieć, że zamulasz od rana do nocy. Wiesz o co chodzi, nie masz z nikim konfliktów, wielu graczy zna Ciebie i Ty znasz Ich. Masz Steam, przez co kontakt z Tobą jest łatwiejszy. Jak sam napisałeś, miałeś tu admina, więc raczej nie pewno nie będziesz miał problemu by zdołać pilnować serwera jako admin. W sumie jak nie Ty, to kto? :D Maniuś bierz go :D

Jestem na NIE

- Wiek  (Jak dla mnie za młody (wiem że kiedyś byłeś tutaj Adminem, ale czasy się zmieniły))
- Podejrzany (z twojej historii "banów" (na innych sieciach) wynika na to że "może" jesteś odpalony)
- Lubisz się wymądrzać

+ GT (przez ostatnie 2 tygodnie)
+ Kontakt

Dla tych co zaraz będą mieli Problemy co napisałem. Jest to wyłącznie moja opinia i nie będę tego ukrywał co o tym użytkowniku sądzę.

Edited by Chicken123

dobra po gruntownym namyśle zacznę od minusów:

-wiek (jeszcze trochę młody ale znam wielu ludzi co są dojrzali jak na bardzo młody wiek)

-ostatnimi czasy coś trochę podejrzany gdyż trochę dały mi do namysłu poprzednie bany ale nie wiadomo czy to skrypt czy po prostu opanowałeś trudną sztukę auto bunny hopa

-Jak chicken powiedział ( Lubisz się wymądrzać) z tym się trochę zgodzę. Ja rozumiem że użytkownik ma prawo się wypowiadać co admin robi na serwerze jednak takich zachowań nie lubię gdyż admina dostałem więc wiem co i jak robić w różnych wypadkach a gadanie graczy co mam robić mi nie pomaga

-składka trochę lipnie więc no skąd mamy mieć pewność że będziesz płacił

Dobra teraz Plusy:

-Aktywność jest dobra powiedziałbym Bardzo dobra (chociaż z badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców siedzienie przed kompem 24/7 jest trochę niezdrowe)

-Był adminem więc no może ogarnąć zasady panujące na serwerze

-mikro jest czasem cicho go słychać czasem głośno ale jest

-Bez konfliktowy chociaż trochę może znajdzie się osób co mają coś do ciebie (nie wnikam to twoje sprawy nie moje)

-Jeśli jest problem to pisze co i jak (ostatnio napisał o 2 speed hackach i 1 aimbocie do mnie)

-więcej grzechów nie pamiętam

Cóż jest więcej za niż przeciw więc takie małe na TAK ode mnie masz

coś od siebie:

Nie brałbym pod uwagę opini niektórych graczy (wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi) gdyż są to młodzi gracze i jeszcze nie ogarniają

Zazwyczaj rzadko kiedy udzielam się w podaniach prawie w ogóle (gdyż na moją odpowiedź trzeba poczekać albo zasłużyć)

Więc no ode mnie jak powiedziałem Masz Błogosławione MAŁE TAK

P.S

to tylko i wyłącznie moja opinia możecie się z nią zgadzać możecie nie ale o każdym mam osobne zdanie dobre i złe więc proszę mi nie mieć tego za złe

Edited by Matrix

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.