Jump to content

Skarga Rewo i Sjemek

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Rozmy

Nick gracza/admina:"ReW0!?" 36 STEAM_0:1:196058143  17  1:09:19   15    0

Opis sytuacji:faworyzacja jednych karniakował drugich zabijał, gdy upomniałem powiedział "ch*j mnie to obchodzi idź skargę  napisz" więc jestem :D liczne prowokacje - "Nadmierne prowokowanie przez klawisza może skutkować banem na drużynę klawiszy.", poniedziałek zabił 5 osób na jednej zabawie = fragowanie. - "Zakaz prowadzenia pod fragi. Gdy większość więźniów (ponad połowa) źle wykona polecenia, prowadzący musi dać szansę na poprawę lub zadać więźniom karny damage"

IP/SID:"ReW0!?" 36 STEAM_0:1:196058143  17  1:09:19   15    0

Data i czas zdarzenia:poniedziałek- wtorek od początku we wtorek  to już wyszedłem z serwera bo żenuła "ct"

Dowody(ss/demko):http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004132349-jail_pyramid.dem.zip

@Sjemek nie wiem co twój komentarz tutaj wnosi obejrzyj demko i sie zastanów czy to "prowadzenie" było prawidlowe, ale po obserwacji twojej osoby od kilku dni myślę, że nic nie wywnioskujesz ponieważ nie znasz podstaw regulaminu jak chcesz to mogę wstawić też twoje demko gdzie dałeś zabawę na początku mapy w poniedziałek, a co do mojego prowadzenia na poprzedniej mapie mogę napisać tylko tylko, że tam nie było prowadzenia bo był bunt za buntem, zabijani byli więźniowie którzy się buntowali. Druga rzecz jest taka, że miałeś niezłą beke jak rewo wczoraj "prowadził" chyba powinieneś jakoś  zareagować  bo byłeś z nim w ct, a nie się śmiać,a zauważmy, że pisałeś podanie na strażnika. 

Prosze tutaj demko : http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004122042-jail_isyancilar_v1.dem.zip jak Sjemek daje chowanego w poniedziałek :D nie dziękuj.

Edited by Rozmy
Odpowiedź

No nie wierzę haha. Spinać się bo chłop jest lepszy w byciu CT i TT od ciebie :P 

A "żenuła" to byłeś ty na poprzedniej mapie (mapa przed jail_pyramid), kiedy co runde były bunty :D zamiast karniakować też zabijałeś i co nikt pretensji nie miał ?

Jeszcze jakieś chore polecenia typu "kucnij przytrzymaj, patrząc się maksymalnie w dół kręcąć się płynnie w prawo" z myślą że i tak ogarnie runde.

A gdy chłop który ci się buntował na następnej mapie poszedł do CT i ogarniał wszystko nagle nazywasz "żenułą"? haha

A co do "prowadzenia pod fragi" dał wam szanse byście się wykazali w roli TT tak samo jak na poprzedniej mapie on :P Graniem pod fragi bym tego nie nazwał :D 

ŚMIECHU WARTA JEST TA SKARGA @ReW0!? odezwij się tu też :D

edit: @Rozmy niezłą beke to ja mam z tych spin XD, a co do zabawy nie mogę dać? haha jak mam ważniejsze rzeczy do zrobienia? Powinienieś się cieszyć że wgl ktoś był chętny do tgo CT, bo administracja jak już ma pójść to zawija z servera, nie zawsze, ale częto tak bywa :) A jak mówiłem żeby ktoś wszedł do mnie nachwile bo mam coś ważnego do zrobienia nikt chętny nie był...

A co do jego prowadzenia... było krótko zwięźle i na temat  Zrobił połowe w celi, ożywił nie widzę problemu w jego prowadzeniu. Prowadził tylko chyba 2 razy na tej mapie . Ale nasze zdania się różnią więc pewnie do porozumienia nie dojdziemy  

Edited by Sjemek
By Nethiri,

Skarga Ciebie nie dotyczy, nic tutaj nie wnosisz ani nie masz żadnych dowodów, więc się nie wypowiadaj.

W poniedziałek to na pewno zauważyłam, niektórych karniakuje, a niektórych od razu zabija + dodatkowo zamiast zabić osobę blokującą szereg, zabił 2 osoby i nazwał je "osobną grupką".

Był bezruch do odwołania w szeregu, a ten do nich bezruch do odwołania - nawet ich nie skarniakował -.- Zastanów się co robisz, bo faworka ostra leci.

Połowa w celi - już nie ma sensu nawet wtorku oglądać - po prostu perm na CT dla tego Pana, nie przestrzega regulaminu, that's all.

"Prowadzący ma nakaz zabrania na mapę minimum 50% więźniów (nie wliczając graczy, którzy usiłują się zbuntować tym samym utrudniając prowadzącemu wykonanie zadania). Niedostosowanie się do tego punktu będzie skutkowało przeniesieniem do drużyny więźniów bądź banem na drużynę klawiszy."

Nie ma nic w regulaminie napisane, że można sobie ożywić wszystkich więźniów i nagle jest cacy ^^ Gracze lubią sobie dodawać własne zasady do regulaminu.

Co do skargi na Sjemek, to nie mam podstaw, aby dać mu bana, bo w regulaminie jest zawarte:

Prowadzący nie może dać zabawy w piątek bądź po rundzie w której klawisze zginęli w wyniku buntu. Jedynymi wyjątkami są:

• życzenie gracza, który wcześniej wywalczył sobie zabawę na dany dzień
  • koniec mapy (poniżej 2 minut do zmiany) i prowadzący zadecyduje, że nie zdąży poprowadzić rundy

Jest tylko mowa o piątku, ale dzięki @Rozmy zedytuję to w regulaminie i dopiszę poniedziałek dzień 1-wszy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.