Jump to content

Okert
 Share

Recommended Posts

Jako, że na serwerze robi się coraz gorzej( na większości map jest 1/2 ct na 15-22 tt) proponuje wprowadzić kilka zmian. Aktualnie nikt nie chce wchodzić do drużyny strażników, a wynika to ze zbyt wysokiego poziomu rozgrywki po owej stronie. Dlatego proponuje coś, co pewnie było proponowane wiele razy, ale może kiedyś się uda :)

1.osłabienie BH

proponuje je usunąć, lub dać ją do ruletki, ale do wygrania była by tylko dla SVIP'ow. By nadal ludzie tak ochoczo brali ową usługę, proponuje wprowadzić możliwość pisania na [email protected] i może zmniejszyć szanse na wylosowanie np grawitacji/szlugów( lub zwiększyć ich ilość), a także bardziej zwiększyć ilość zdrowia(np +10/20) i zwiększyć ogólne zadawane obrażenia np o 10. Można również zmniejszyć czas oczekiwania na ruletkę o 1/3.

2. ułatwienie rozgrywki w ct(alternatywa dla pkt. 1.)

Rozbijanie ucieczki

-Aktualnie na mapach gdzie jest ucieczka 1 ct musi lampić przy jej wyjściu. Gdyby ct mogli wejść do ucieczki, albo sami ją rozbić było by to ułatwieniem, bo mogli by już po pierwszych poleceniach rozwiązać ten problem, zamiast wykluczać 1 strażnika z gry na +/- minute.

Ilość ct/tt

Proponuje również wprowadzić 1 ct na 4 tt, lub zwiększać ilość strażników nieproporcjonalnie do ilości więźniów. Bardzo często przy pierwszym otwarciu cel wylatuje przynajmniej 5 osób, a zdarzają się sytuacje, że nawet 12, czy 15. Gdy leci na Cb 15 więźniów na bh, z czego każdy może zabić Cie na hita/2 nie starcza nawet amunicji i odechciewa się gry. Zwiększenie ilości CT zmniejszyło by poziom rozgrywki i ludzie chętniej by grali :D

Zmniejszyć szanse na bronie w ruletce

Wczoraj liczyłem ilość broni w 1 rundzie. Było 3 ct na koło 17 tt. Ilość ataków z ruletki to było 15 w 1 rundzie, przez co więźniowie byli w stanie zabić nas jakieś 3-5 razy.  Dlatego proponuje usunąć szanse na wylosowanie np 2 nabojów do broni, albo zmniejszyć szanse na wylosowanie broni. Alternatywą może być też wprowadzenie słabszych broni typu glock, USP, co zmniejszyło by szanse na wylosowanie tych, które mogą zabić za 1 atakiem.

1. Bh było osłabiane w ten czy inny sposób już parę razy, ja nie widzę w nim żadnego problemu. Jest to przywilej za który się płaci  i ma się z niego korzyści proste, nie bez powodu bh jest w takiej a nie innej formie, widocznie jest ona najlepsza, a dla bilansu svip w ct ma linkę. Serwer ma już kilka lat i najwidoczniej takie rozwiązanie jest najlepsze. Wystarczy kilka sensownych poleceń, uważne pilnowanie więźniów i rundę jest w stanie ogarnąć nawet gracz bez svipa. Również w tt svip to nie wszystko, bunny hop nie jest gwarancją udanego buntu, aczkolwiek zwiększa szansę na powodzenie, no ale chyba właśnie za to się płaci...

2. 

- Z rozbijaniem ucieczki jestem na tak, może nie w perfidny sposób, że rozwalamy ją całkowicie i uniemożliwiamy całkowicie korzystanie z niej, ale mając pewność, że więzień już się w niej znajduje, można by wtedy wejść drugą stroną ucieczki i takiego delikwenta zabić. 

- 1ct na 4tt? Bez sensu... Przecież można wchodzić do ct już od jednego gracza więcej. Przykładowo 2ct na 6tt i wtedy przypada 3 więźniów na jednego strażnika, taki bilans jaki jest obecnie jest najbardziej optymalny i nie ma sensu go zmieniać.

- W ruletce broni dostaje się sporo to fakt, ale może po prostu trzeba by zmniejszyć trochę arsenał. Mam na myśli przez to, nie losowanie więcej niż jednego naboju do broni, usunąć jakieś bronie, przykładowo m3 i awp, deagle i scout wystarczą w zupełności bo i tak zabijają po pierwszym strzale w głowę. Tutaj właściwie ciężko o dobre rozwiązanie, więc sam mam mieszane uczucia.

1. Osłabienie bunnyhop'a będzie złym ruchem ze względu że no, za to faktycznie ludzie płacili i płacić będą. Aby zapobiec natarczywym buntom, wystarczy dwóch łebskich graczy by ogarnąć takie bunty. Kwestia dobrego doboru poleceń i ogarnięcia w szybkim tempie osób które próbują uciec.

2.  Rozbijanie ucieczki, hm.. Jak to się odniesie do osób które już do niej po prostu weszły czy ledwo co rozbiły tą ucieczkę, gdy CT już tam kampi na niego wcelowany? Jeśli chodzi o rozbijanie ucieczki, jestem za, pod warunkiem że TT będzie mogło dołączyć spowrotem do pozostałych więźniów a nie dostawało full-auto w głowę.
Ruletka broni, jestem za usunięciem M3 i AWP jak napisał mój poprzednik, 2 słabsze bronie wymienione przez Maykiego są i tak same w sobie dobre do buntu.
M3? Jesteśmy z więźniami na mapie, po okiełznaniu buntowników. Losowy gracz dostaje M3 i wystarczy fartowny strzał i by poskromić starającego się CT by jakoś ta runda była kreatywna, unikatowa. Po prostu się wtedy odechciewa prowadzić dnia następnego.
AWP? Wystarczy zatrzymać sie na chwilę by otworzyć cele czy odpalić menu CT, zaledwie 1-2sec i lecą śmiercionośne strzały w głowę za 300-400 z cel..

Dodałbym do tej możliwości zdobycia jakiejś broni np; P90 z 1 ammo, glock z 2 ammo, Beretki z 1 ammo (w głowę potrafią na hita zdjąć CT nawet w kevlarze), TMP albo UMP z 2 nabojami.

1. Tak jak panowie wspomnieli osłabienie bunnyhop'a jest złym pomysłem, ponieważ ludzie płacą to i wymagają. Wystarczy szybka reakcja i potencjalny buntownik zostaje zabity.

2. Tak jak ujął to kolega wyżej rozbijanie ucieczki to dobry pomysł, ale pod warunkiem że więzień będzie mógł wrócić.

Bilans CT do TT jest aktualnie bardzo dobry, nie warto nic zmieniać.

Co do ruletki to moim zdaniem usunąć totalnie m3 bo jest po prostu zbyt mocne, wystarczy dobra celność i mały dystans między więźniem a strażnikiem i strażnik jest martwy. Co do AWP to można zmiejszyć % na wypadanie jej. Do ruletki dodałbym większą ilość szlugów bo np. 7 szlugów to jest naprawdę totalne nic w porównaniu do takiej awp wartej 700 jeżeli sie nie mylę. Dobrym pomysłem jest dodanie innych broni takich jak

UMP,P90 z 2 nabojami w magazynku,  jakieś pistolety np. fiveseven,usp,glock z 2 ammo oraz beretty z 1 ammo. Jeżeli chodzi o grawitację moim zdaniem jest ona zbędna. 

23 godziny temu, Okert napisał:

1.osłabienie BH

proponuje je usunąć, lub dać ją do ruletki, ale do wygrania była by tylko dla SVIP'ow. By nadal ludzie tak ochoczo brali ową usługę, proponuje wprowadzić możliwość pisania na [email protected] i może zmniejszyć szanse na wylosowanie np grawitacji/szlugów( lub zwiększyć ich ilość), a także bardziej zwiększyć ilość zdrowia(np +10/20) i zwiększyć ogólne zadawane obrażenia np o 10. Można również zmniejszyć czas oczekiwania na ruletkę o 1/3.

Już było tyle majstrowane co do tego bh i powinno zostać tak jak jest. Jest to przywilej svipa. Nie wiem o co Ci chodzi "możliwość pisania na [email protected]" - jest to czat dla Adminów/Strażników. Svip zostaje taki jaki jest.

2. ułatwienie rozgrywki w ct(alternatywa dla pkt. 1.)

Rozbijanie ucieczki

-Aktualnie na mapach gdzie jest ucieczka 1 ct musi lampić przy jej wyjściu. Gdyby ct mogli wejść do ucieczki, albo sami ją rozbić było by to ułatwieniem, bo mogli by już po pierwszych poleceniach rozwiązać ten problem, zamiast wykluczać 1 strażnika z gry na +/- minute.

Ilość ct/tt

Proponuje również wprowadzić 1 ct na 4 tt, lub zwiększać ilość strażników nieproporcjonalnie do ilości więźniów. Bardzo często przy pierwszym otwarciu cel wylatuje przynajmniej 5 osób, a zdarzają się sytuacje, że nawet 12, czy 15. Gdy leci na Cb 15 więźniów na bh, z czego każdy może zabić Cie na hita/2 nie starcza nawet amunicji i odechciewa się gry. Zwiększenie ilości CT zmniejszyło by poziom rozgrywki i ludzie chętniej by grali

Rozgrywka dla Ct będzie ułatwiona, gdy w "grę" wejdzie ruletka - a ruletka dla TT zostanie nieco osłabiona. Więc myślę, że na razie się wstrzymamy ze zmianą liczby CT na TT oraz z majstrowaniem przy ucieczce.

Zmniejszyć szanse na bronie w ruletce

Wczoraj liczyłem ilość broni w 1 rundzie. Było 3 ct na koło 17 tt. Ilość ataków z ruletki to było 15 w 1 rundzie, przez co więźniowie byli w stanie zabić nas jakieś 3-5 razy.  Dlatego proponuje usunąć szanse na wylosowanie np 2 nabojów do broni, albo zmniejszyć szanse na wylosowanie broni. Alternatywą może być też wprowadzenie słabszych broni typu glock, USP, co zmniejszyło by szanse na wylosowanie tych, które mogą zabić za 1 atakiem.

Tak jak wyżej wspomniałam, ruletka dla TT na pewno zostanie osłabiona - odnośnie broni. Postaram się zrobić tak, aby było dobrze - jednak jak wcześniej wspomniałam, musicie być cierpliwi. ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.