Jump to content

Kubusiek
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Kubusiek

Nick gracza/admina: `eacper

Opis sytuacji: Gracz ten nie potrafi prowadzić w ct, otwiera on cele przed powtórzeniem poleceń czy też zamyka je przed odliczeniem. Dodatkowo zrobił na mnie fk i kampił przy więźniach na zabawie dziadek mróz. Do tego dochodzą także liczne obrazy oraz prowokacje. Zdarzało się także lekkie kampienie w gr

IP/SID: brak 

Data i czas zdarzenia: 1.04.2020 od 23:34 do około 0:00

Dowody(ss/demko):http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004012334-jail_pixel_oyundiyari.dem.zip

Rozpiska demka:

06:15:10 Gracz zamknął cele zanim odliczył

06:35:00 Obraza w kierunku graczy którzy się buntowali

14:18:00 Strzela w kierunku gracza Rewo przed otworzeniem cel który robił sobie bh

14:47:00 Kolejna obraza

16:28:00 Tutaj padł właśnie free kill, gracz nakazał zwykły bezruch na markerze oraz powiedział ostatnia reakcja hop do góry, gdy podskoczyłem wraz z drugim więźniem zostałem zabity poprzez karniaka w głowe. Z tego co mi się wydaje na zwykłym bezruchu kiedy nie było zakazu skakania mogę skakać kiedy chcę a po zabiciu mnie stwierdził że nie ma takiej komendy jak hop do góry.

23:57:00 Tutaj zaczyna się zabawa dziadek mróz na której pan ct wielokrotnie kampił przy więźniach 

Na koniec chce dodać ze nie tylko podane przeze mnie fragmenty zawierają momenty łamania regulaminu ale także podczas całej mapy można było zauważyć że owy gracz nie potrafi prowadzić oraz nie zna do końca regulaminu. Może to potwierdzić każda osoba która wtedy była na serwerze m.in. @Maykie ♔

Edited by Kubusiek

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.