Jump to content

Propozycja od dhs


dhs
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich zgromadzonych. Wychodzę z taką propozycją i za razem z pytaniem czy da się takie coś zrobić?. Chodzi tutaj o zablokowanie perkow typu Rykoszet, Notatki Kapitana,Betonowe ciało na małych mapach tj. cs_max itp. Prawdę mówiąc, jeśli któryś z lepszych graczy dostanie wyżej wymieniony perk na małej mapce to jest koniec gry i dominacja jednej osoby na serwerze. Widząc takie coś odechciewa się gry i myślę że to też odstrasza, odpycha nowych graczy od dalszej gry na serwerze. 

 

Edit.

Jeśli nie można zablokować tych perkow na małych mapach to może warto wgrać jakiś plugin anty-rush żeby nie było dużego haosu na małych mapach jak do tej pory?.

Edited by dhs
Link to comment
Share on other sites

Anty-rush odpada, pomyślimy co możemy zrobić w kierunku małych map. Nawet jakbyśmy zablokowali perki to zaraz by było marudzenie że większe poziomy latają na małych mapach (tak jak było wcześniej) i nie ma gry i dobrych perkow i mniejsze poziomy mają problem z zabijaniem. 

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jeśli blokada perkow odpada i anty-rush tez, może admini niech reagują i zmieniają mapy na większe bądź robią vote na zmianę mapy gdy przy 32 osobach wybierana jest taka mapa jak de_c4?. Może też warto wprowadzić takie coś ze małe mapy mogą być grane przez maksymalnie 10 osób?, wtedy nie byłoby takiego haosu. Z tego co pamiętam był kiedyś plugin który blokował wybór małych map gdy serwer był zapełniony i nie można było ich wcale nominowac, zmieniało się to tylko wtedy gdy liczba osób na serwerze nie była większa niż 10. Może coś takiego warto wprowadzić? jakąś blokadę małych map przy liczbie osób większej niż 10. Mogę poszukać tego pluginu i dodać go tu w edytowanym poście bądź na pv.

By xPtaku,

C4 jest dynamiczną mapa i nie zaliczana do małych map. Można na niej szybko nafarmic exp/monetki.

Link to comment
Share on other sites

Przecież jest takie coś na serwerze. Gdy jest max 11 osób w vote są same małe mapy. Małych map w ogóle nie da się dodać do vote. de_c4 nie jest małą mapą. Fakt, w porównaniu do azteca wydaje się niewielka aczkolwiek ma 2 bsy więc jest w puli normalnych map. Jak dla mnie małe mapy na cod modzie są super bo dużo szybciej wbija się monetki i exp dzieki temu że rundy trwają krótko a killa też nie jest trudno zdobyć, wystarczy perk 1/1 z HE, dobry spot i łapiesz co runde po 3/4 kille.

Edited by GameRek
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, GameRek napisał:

Przecież jest takie coś na serwerze. Gdy jest max 11 osób w vote są same małe mapy. Małych map w ogóle nie da się dodać do vote. de_c4 nie jest małą mapą. Fakt, w porównaniu do azteca wydaje się niewielka aczkolwiek ma 2 bsy więc jest w puli normalnych map.

Ale popatrz też na to z innej strony, jest wybierana mapa de_c4 i każdy tylko myśli żeby jak najszybciej zrushowac na respa przeciwnika, respy są w niedużej odległości od siebie i przedostanie się na nie zajmuje max 5 sekund, na tej mapie nikt nie myśli o podkladaniu paki, tu liczy się rush na respa i zakończenie rundy w 10 sekund. Czy to nie jest bez sensu? Jaki tu fun z gry?. Może warto by zamienić tę mape na lekko większą?

Link to comment
Share on other sites

Taki urok cod moda, mi to osobiście nie przeszkadza, właśnie to jest piękne w cod modzie, że jest duża dynamika, a na c4 ta dynamika z gry jest jeszcze większa. To nie serwer stricte ffa na którym najważniesze są cele i czekanie w bsach na terro, tutaj większe znaczenie ma exp i monety z killi. c4 to jedyna taka mapa, fakt jest dość często grana, ale myśle że to właśnie przez wzgląd na łatwą farme, każdy może killa złapać, zawsze możesz przygotować sie na respie na rush minami albo wcelować się ze scoutem/awp w miejsce z którego przylecą enemy :copGun:

Edited by GameRek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.