Jump to content

Skarga Rozmy

TheProShizer
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  TheProShizer

Nick gracza/admina: Rozmy 

Opis sytuacji: Chłop dał zakaz używania spadochronu.  ja i Squbany mieliśmy przejść parkura ja byłem 1 chciałem zejść ale grasz rozmy skarniakował mnie i spadłem na sam dół i prawie DEAD. z 119 hp zostało mi 15 podajże. Admin był ale był afk 

IP/SID: STEAM_1:0:489505092

Data i czas zdarzenia:  chyba był to czwartek lub środa nie wiem. 

Dowody(ss/demko): http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2002012159-jail_lonely_snow.dem.zip

Skarga bezpodstawna.

Zakaz używania spadochronu nie był do odwołania, jeżeli kazałem ci się ustawić pod ścianą z markerem na dole mogłeś wtedy użyć spadochronu, aby zejść z kz'ta. Dziękuję i pozdrawiam wiem, że ta skarga z twojej strony jest związana z twoim permem na ct, którego dostałeś, dzięki mojej interwencji do admina. 

Ps. Za tego typu skargę bezpodstawną skargę po złośliwości, taki rodzaj zemsty z twojej strony należy się kara :peeposantaHands:

:swieta6:

@ TheProShizer Mordeczko, nie chce już tu spamu robić czekamy na decyzje wiem że ta skarga jest po złośliwości. Zaznaczam, że admin był na serwerze ty i tak poszedłeś na forum.....

Edited by Rozmy
ważna informacja :D

16 minut temu, Rozmy napisał:

Skarga bezpodstawna.

Zakaz używania spadochronu nie był do odwołania, jeżeli kazałem ci się ustawić pod ścianą z markerem na dole mogłeś wtedy użyć spadochronu, aby zejść z kz'ta. Dziękuję i pozdrawiam wiem, że ta skarga z twojej strony jest związana z twoim permem na ct, którego dostałeś, dzięki mojej interwencji do admina. 

Ps. Za tego typu skargę bezpodstawną skargę po złośliwości, taki rodzaj zemsty z twojej strony należy się kara :peeposantaHands:

:swieta6:

ty nie jesteś od tego czy skarga podstawna czy nie. nie wiem od kiedy tak jest ale ok. 3 żadnym permem

@Rozmyafk był umiesz czytac ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.