Jump to content

SKARGA- Admin Cienty

Kt0?Bagieta?
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Kt0?Bagieta?

Nick gracza/admina: CientyXD:D

Opis sytuacji: problem ma lamus

IP/SID: nwm co oto 

Data i czas zdarzenia: 1.26. 2020

Dowody(ss/demko):  nie chce sie wyslac

nie bede sie przegadywal bo dostan perma.. ziomek dal mi bana na 1h za to ze regulaminu  nie przeczytalem....  po prostu, kto kurwa czyta regulamin na serwerze jakims ziomek, wez ogarnij sie nie bede ci mowil brzydko bo ci przykro bedzie ale troche zrozumienia nie zrobilem nic zlego a ty masz problem   JAKI  GRACZ CZYTA REGULAMIN WCHODZAC NA SERWER CO ? zADEN ZIOMEK NIKT TEGO ***** NIE CZYTA ... CHYBA ZE NA ADMINA CHCE PODANIE CZY COS.. TO WIADOMO,, TAK SAMO GOSCIU PISZESZ NA ZYCZENIU  WLASNYM ZE JUTRO CHCESZ DUSZKA NO TO SPOKO   ale niestety jutro zabawa byla wiec  duszek przepada czy to moja jest wina ziomek ze nie myslisz?? no sory ale masz problem,, trzeba bylo myslec 

Edited by Kt0?Bagieta?

Jako iz byłem świadkiem oraz osoba pokrzywdzona wypowiem sie:

Mapa jb_warn dostałes bana za pojazdy na zabawie (jako iz byles CT) kłóciłeś sie ze mna ze mozesz (zapraszam do regulaminu)

Mapa jail_dark_kampta dales zabawe w piatek gdzie do konca mapy pozostało 13min oraz przez caly tydzien byl bunt (regulamin (nie moze byc zabaw w pn/pt))

Mapa jail_dark_kampta napisalem duszek jutro we wlasnym zyczeniu dla cientego gdzie ty sie cieszyles gdy akurat wtedy byla zabawa jestesmy ludzmi takze "duszek bedzie na najblizszy dzien mozliwy"

Polecam przeczytac regulamin a pozniej pisz skargi.

Demko wklej z 2-3 map gdzie nie ogarles we 2 7 osob.

Aktualnie masz ode mnie bana na CT dopoki nie poprawisz swojego zachowania tego UB nie dostaniesz oraz muta na 5h z powodem klocenia sie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.