Jump to content

Propozycja - zabawy

mehow.
 Share

Recommended Posts

Chciałbym zaproponować nową zabawę, którą więzień mógłby wybrać jako swoje życzenie.

Nazwa zabawy: Dzień z muzyką 

Opis zabawy: Osoba która wybrała zabawe posiada menu z piosenkami, dodatkowo na mapie panuje mrok trochę mniejszy niż na ghost day. Wszyscy posiadają kolorowe latarki jak CT na chowanym. Dodatkowo więźniowe dostja bh albo zmniejszoną grawitacje. 

Czas trwania: 6/8 min po upływie czasu zwykłe prowadzenie lub slay.

Można powiedzieć że to taki FD z imprezą.

Zapraszam do dyskusji. 

Edited by mehow.

Czy ja wiem czy to fajne by było latanie po mapie przez 8 minut z latarkami na grawitacji wsm nie ma w tym wielkiego sensu  bo tylko biegasz z latarką 

Dla mnie to zbędne :2/10: xd

@mehow. Dlatego jest w życzeniu taka funkcja jak wybranie dla siebie fd :P

Edited by osia46

32 minuty temu, osia46 napisał:

Czy ja wiem czy to fajne by było latanie po mapie przez 8 minut z latarkami na grawitacji wsm nie ma w tym wielkiego sensu  bo tylko biegasz z latarką 

Dla mnie to zbędne :2/10: xd

Szczerze mowiac to nie za czesto mozna sie pobawic na mapie bo albo bunt albo CT nie kreatywne stad taki pomysl co by gracze mogli sobie pokorzystac troszke z mapy jak chca 

Muszę się zgodzić z osią bo zabawa bardziej polega aby się coš działo ciekawego w niej a tu zaproponowałeś.bardziej takie fd zmodyfikowane dlatego nie uważam by to była jakaś zbytnio ciekawa zabawa ale wiadomo każda propozycja jest dobra.może ja poprostu się nie znam ,dam się wypowiedzieć innym :)

Ps. To już lepiej przedłużyć czas trwania fd :D to wtedy każdy będzie miał wystarczająco dużo czasu na zwiedzenie mapy 

Pozdrawiam :)

Edited by Titan strong

5 minut temu, AlbertDzojtowski napisał:

Mehow weź Ty graj na tym jb a tu nic nie pisz bo myślenie nie jest Twoja najlepszą strona haha

Albert tobie to brakuje instynktu zachowawczego chyba. Na serwerze mnie wyzywasz teraz zaczynasz docinki na forum walic. Z moim myslem jest wszyatko ok z tego co wiem to ty sie meczyłeś z egzaminem zawodowym 2 lata 

By Nethiri,

Używamy opcji edytuj! Prywatne sprawy mozna zalatwic we wiadomosci a nie w poście dotyczącym propozycji.

Po prostu   Twoja propozycja mi się nie widzi i stwierdziłem to co stwierdziłem już nie będę tu nic dodawał ponieważ nie chce dostać warna.

Bez pozdrowień 

By Nethiri,

Używamy opcji edytuj! Prywatne sprawy mozna zalatwic we wiadomosci a nie w poście dotyczącym propozycji.

Edited

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.