Jump to content

Witam! Jestem Elder

Elder-
 Share

Recommended Posts

Nick z CS: Elder(na jednym koncie) wwwwwwwwwwww(na drugim). Gram juz dlugo na serwerze only dd2. Jestem na nim rozpoznawalny przez aktywnych graczy. Mam 2 konta faceitlvl 10
Admin banujący: $pidi
Serwer: mirage only ale dostalem bana na wszystkie serwery w tym na dd2( ip ban 30min)
Data zdarzenia: 15.01.2020
Opis sytuacji: Wszedlem na serwer mirage only csgo, zagrałem dwie ostatnie rundy mapy. Ban jest jedynie na 30minut. Zdaje sobie sprawe, ze w tym dziale nie powinienem tego pisac, ale doszlo do powaznych nadużyć admina, ktore powinny skonczyc sie z pewnymi konsekwencjami. Tak jak wspomnialem, dzialo sie to na ostatniej rundzie. Bylem w ct. Zdaje sobie z celow mapy, ze nalezy je przestrzegac ale sa wyjatki. Mialem miedzy 5-10hp wiec to jest normalne, ze nie bede szedl na 7 typa, zeby zginac. Schowalem sie miedzy B-house a Underground. Gonili mnie z nożami ale niestety nie udalo sie im mnie dopasc. Zabilem ich wszystkich co rozumiem, ze nie moglo sie spodobac adminowi xD. Przegralem runde, ale widze, ze jezeli zabije admina badz jego kolege, to jezeli nie wykonam celu rundy to moge dostac IP bana na wszystkie serwery xD? ABSURD! Takie rzeczy powinny sie konczyc kickiem z krótką notką a nie 30minutowym ip banem na wszystkie serwery. Prosze o rozpatrzenie tego. Bo jezeli ja w takiej sytuacji dostaje to co dostalem, to napewno $pidi dokonuje gorszych występków tylko, gracze nie maja ochoty poswiecac czasu aby odwoływać sie na forum

Link do bana z sourcebans'a (http://d0naciak.pl/sourcebans/)http://d0naciak.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:22464516&advType=steamid&Submit

Sprawę rozpatrzę w ciągu 24h. Na ten moment zamykam.

A więc tak, była to ostatnia runda meczu i zamiast próbować robić cokolwiek, wolałeś uciekać i przedłużać. Wyjątki owszem i są ale to była ostatnia runda, więc jaki był cel tego save'a? Z tego co na demku widziałem miałeś ok 50hp, admin za tą akcję miał prawo cię ukarać. Jedyne z czym się nie zgodzę to kara, zgodnie z regulaminem powinieneś dostać bana na 10 minut (25. Nie wykonywanie celów mapy - 10 min BAN | 30 min BAN), admin dostał za to upomnienie słowne.

I tak dla wyjaśnienia:

1. Nikogo z administracji nie interesuje czy jesteś znany na innych naszych serwerach sieci. To nic nie wnosi do zaistniałej sytuacji.

2. ,, to jezeli nie wykonam celu rundy to moge dostac IP bana na wszystkie serwery xD? ABSURD!". Odnosząc się do tego co napisałeś, gdy dostajesz bana na jakimkolwiek naszym serwerze CS:GO nawet i za jakieś błahostki jest on i na innych, więc to normalne że nie mogłeś wbić na Only DD2.

3 ,,o napewno $pidi dokonuje gorszych występków tylko, gracze nie maja ochoty poswiecac czasu aby odwoływać sie na forum". Patrząc na GT grałeś przez 30 minut na serwerze, a posądzasz admina o nie wiadomo co...

Skargę oczywiście odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.