Jump to content

faworyzacja

uganda
 Share

Recommended Posts

Twój nick: uganda

Nick gracza/admina: bakus zpw

Opis sytuacji: nie wiedząc jaki był bezruch dostałem 2 karniaki (tors i głowa), później jak wychodziliśmy z klatki terrarium strażnik narysował marker mówiąc "idziecie po markerze", a jako ze typ dostał laga to próbowałem go ominąć po czym zostałem zabity (przed ominięciem last pancz też go ominął i nic) - 2 krzywe akcje w poniedziałek, na początku mapy - 14 punkt klawiszy

3 akcja w środę - troll prowadzi, a bakus nie dość ze nie jest prowadzącym to wydaje polecenia więźniom + zabija - 7 punkt klawiszy

IP/SID: macie

Data i czas zdarzenia: dziś, 14.01 - 14.32

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2001041401-jail_alonecity_v1.dem.zip

ps. jak widać polubowne załatwienie sprawy przez [email protected] nie wystarczyło 

edit. darujcie sobie te smieszne reakcje typu ha ha nie wiedzac jaka jest sytuacja - dla mnie ha ha to sa wasze skargi dot. 1 fk przy dostepnym adminie na serwerze

Edited by uganda

1. Wystarczy napisać albo spytać się kogoś jaki jest bezruch i odemnie dostałeś 1 karniaka, czyli tak jak każdemu dawałem  a jeśli chodzi ci o to  że  tobie dałem karniaka a LastPaunch nie to dlatego że tego nie widziałem sorry bardzo ale tego nie widziałem. A moje polecenie było "idziecie po markerze kto zbacza ginie" . A to co pisałeś na [email protected] to nie widziałem o co ci chodzi z jakimś typem i ze fk mam mogłeś napisać jasno ze ktoś stał na markerze i musiałem go ominąć bo złapał laga  a ty powiedziałeś typ miał laga i że fk mam nie pamiętam dokładnie a ja  myślałem ze chodzi ci o to że cię zabiłem  i  ci to odrazu wyjaśniełem że dostałeś karniaka i ze miałeś mało hp to zginełeś i powiedziałem no musiałem cię zabić bo zraz będzie że faworka . 

2. Troll  dał ostatnią reakcję  ja nie siedzę w ct po to żeby sb polatać na bh po mapie to mu chyba pomagałem wiec zabiłem ostatniego, a tak przynajmniej sądziłem nie zauważyłem jeszcze jednego no ale dobra ozywił go troll. Następnie chciałem  pomóc Trollowi  naprawic to i powiedziałem "powiedz że miedzy nimi ostatnia reakcja ..." 

powiedziałem powiedz tylko ucieło mi to bo za późno kliknełem przycisk od mówienia. no i  już wszystko tam zorbił od nowa zabił 2 graczy i  dobra to chyba raczej dobrze że pomagam Trolowi prowadzić a jeśli chodzi ci o to że mówiłem mu co ma robić z nimi to sam powiedział "co tu zrobić" więc chyba mu mogłem podpowidzieć chciałem żeby było jak najbardziej kreatywnie. Więc  to nie było żadne wydawanie poleceni tylko podpowiadanie żeby było jak najlepiej i sprawiedliwie a zabijanie to chyba wiadomo po to są chyba klawisze :) 

Więc no  powiedz mi czy warto było nawet dla tego "jednego fk"  niby ktrgo nie było pisać skargę, sory bardzo ale że tak powiem nie mam oczów  w du**e i kazdego nie widzę 

z tego co oglądałem demko w tej chwili co last przechodził rysowałem dalej marker. A sytuację owszem próbowałeś rozwiązać na [email protected] ale nie widziałęm o co ci chodzi . 

A trollowi poprostu pomagałem nie umie on doskonale prowadzić pierwszy raz go widziałem jak prowadził mając mikrofon. Więc nie wiem co tu więcej wyjaśniać myślę ze wszystko wyjaśnione. 

Ps. Przepraszam  za błędy szybko pisałem 

Pozdrawiam :D  

Edited by Bakuś zPW
a

Czytałam wasze logi z [email protected] i faktycznie uganda próbował Ci wyjaśnić jaka sytuacja zaszła.

Zaczynając od poniedziałku tutaj uganda ma rację, ponieważ dostaje 2 zadane strzały od Ciebie, gdzie zostaje mu 1hp, a basiaspotpiontki otrzymuję 1 karniaka.

Sytuacja z markerem, LastPaunch idzie przed ugandą i  omija gracza, który ma laga i blokuje - delikatnie zbaczając z markera (nie dostaje ani karniaka, ani nie zostaje zabity), za to uganda otrzymuję karniaka przez co ginie, bo posiadał tylko 1hp.

Mogę ewentualnie przymknąć oko na ostatnią sytuację ze środy odnośnie zagłuszania, bo widać, że ten Troll uczy się prowadzić i doradzałeś mu gdzie może się udać. Przytoczę tutaj jeszcze punkt odnośnie zabijania bez upoważnienia :Podczas zabaw upoważnienie do zabijania ma tylko prowadzący, klawisze mogą zabijać jeśli prowadzący im na to pozwoli.

Następnym razem, gdy zdarzy się taka sytuacja, lepiej dojść do skutku na naszym czacie adminów, a nie kogoś olewać.

Skarga słuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.