Jump to content

SKARGA

alek20082007
 Share

Recommended Posts

Twój nick: alek20082007

Nick gracza, na którego jest skarga: JESTEM MJERNY

Dokładny czas zdarzenia: 5:15

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip)

89.229.116.10

Opis: JESTEM MJERNY zabija mnie ,gdy mialem boksa z  trollem bakush nic nie mowil o tym ze nie mozna uciekac wiec trochce pouciekalem tak z 2 sek potem dostalem glowe twierdzac uciekalem i ok zostalem ozywiony. Potem podnosze pustą na ziemi przez przypadek bron i JESTEM MJERNY zabija mnie bo bakush mowil ze bez oszukiwania i mi nie dali a ni duszka ani sprawy nie rozwiązal krawiec jak pisalem na [email protected] Edit: najprawdopodobniej ban mi tez nie ujdzie za niepotrzebne wzyzywanie gracza takie ułatwienie .

Dowody: Demko : http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2001020506-jailbreak_shift.dem.zip

Edited by alek20082007

Podaj mi dzień w jakim to było, bądź dokładną minutę z demka. Bo 05:15 to chyba godzina o której miało miejsce wydarzenie.

Poza tym, skoro admin jest na serwerze to po jakiego kija piszecie mi skargę na forum? ("piszecie" w liczbie mnogiej, bo wczoraj ktoś tak samo zrobił). Admin jest na serwerze, to wyjaśniacie tam sprawę. Poza tym za przypadkowego fk nie należał się Tobie duszek, tylko ożywienie.

"W przypadku popełnienia przypadkowego 1 fk, klawisz ma prawo ożywić więźnia wpisując komendę /ozyw."

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.