Jump to content

problem.

igor23
 Share

Recommended Posts

Chciałbym się odwołać od bana którego otrzymałem w dniu dzisiejszym,otrzymałem go od administratora Kowss za "obraze rodziców" na uwaga- tydzień. Sprawa wyglądała tak że w drużynie Klawiszy grał gracz o nicku "TheProShizer". Nie ogarniał w ogóle rozgrywki,wydawał bezsensowne komendy,zabił pare razy za nic,do tego mówił bardzo niezrozumiale i cicho, w związku z czym nie dało się usłyszeć jakichkolwiek poleceń.Wiele graczy narzekało na niego na czacie, admin chociaż to widział zamiast przenieść gracza trzymał go w CTkach.W końcu wkurzyłem się i napisałem "jego stary to musiał być niezły geppetto,że wystrugał takiego pajaca".Nie była to obraza, pajac tzn.

Cytat

Pajac-przen. pogard. ktoś zachowujący się niepoważnie, bez godności

Według mnie nie zasługiwałem na aż takiego długiego bana,to był bardziej komentarz dotyczący jego nieodpowiedzialnego zachowania.Proszę o zmniejszenie kary do paru godzin,1 dnia.

Pozdrawiam

kolego prowadziłem normalnie jeżeli nie ogarniasz to co ? za obraze rodziców dostałeś bana jakiego dostałeś na tydzień i tutaj się nie odwołujemy od bana jeżeli na ciebie komendy  następujące są : bezruch do odwołania w celi  ładnym zgrabnym szeregu  i założoną czapką ziemniak powtórzyłem odliczyłem dałem czas na poprawę wy dalej nie słuchaliście się więc zabijałem was :) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.