Jump to content

Najlepsze gry


TheProShizer
 Share

Recommended Posts

   Najlepsze Gry na: PC/XBOX/PS4

 

 

 

Grant Theft Auto 5 

 

 

image.png.ce096882030a09f3f92961dd4a0003f8.png

 

 

 Koszt: Około 80 zł 

 

 Premiera: 14 kwietnia 2015 roku 

 

 Platformy:  PC , XBOX , PS4 , Nintendo  Switch 

 

 Wydawca: RockStar Games 

 

      

fabuła: Główna fabuła zaczyna się w North Yankton około 2004 roku, gdy Michael Townley i Trevor Philips wraz ze swoim znajomym Bradem napadają na lokalny bank.  Po zgarnięciu łupu na zewnątrz czeka oddział policji. Gangsterom udaje się dostać do samochodu i rozpocząć pościg, jednak ten kończy się zderzeniem z pędzącym pociągiem. Bohaterowie cudem przeżywają kolizję, ale na miejscu zdarzenia czekają na nich agenci federalni, którzy zabijają Brada oraz udaje im się postrzelić Townley’a. Trevor po wyeliminowaniu zabójców najlepszego przyjaciela ucieka. Następnie ukazuje się wyjaśnienie, że całe feralne zdarzenie było wcześniej zaplanowane przez Michaela, który zawarł umowę z FIB (odpowiednik amerykańskiej agencji FBI), wobec której zostanie objęty programem ochrony świadków oraz zmieni nazwisko na „De Santa”.

 

 

 

 

 

 

 

 

Battlefield V 

 

image.png.d96e8cf45ad285e691be8656ee135c71.png

 

 

 Koszt: Około 90 zł 

 

 Premiera: 19 października  2018 

 

 Platformy:  PC, PS4  Xbox 

 

 Wydawca: Electronic Arts

 

 

fabuła:  Zamiast kampanii opowiadającej dłuższą historię, tak jak w Battlefieldzie 1, ponownie otrzymamy kilka odrębnych opowieści. Twórcy chcą przyjrzeć się regionom i  wydarzeniom, które nie były często eksploatowane w grach.

Prawdopodobnie nie ujrzymy więc desantu na plaże Normandii czy Operacji Market Garden. Ujawniono tylko, że w jednym ze scenariuszy wcielimy się w członkinię norweskiego ruchu oporu.

Wiemy także, że w dniu premiery gra zaoferuje lokacje we Francji, Holandii i Afryce, dlatego też można spodziewać się fabularnych epizodów osadzonych w tych regionach.

Można domyślać się, że poszczególne historie będą różnić się pod względem rozgrywki, a więc w niektórych zasiądziemy za sterami pojazdów. Okres II wojny światowej oferuje twórcom duże pole do popisu w tej kwestii.

 

 

 

 

 

Minecraft

 

 

image.png.3b0960ee80d9e0bf3c4ed2b77b4e2f73.png

 

 

 Koszt: Około 100 zł 

 

 Premiera: 18.11.2011 

 

 Platformy:  PC,  PS4, , Xbox

 

 Wydawca: Mojang 

 

 

fabuła: Minecraft – komputerowa gra survivalowa o otwartym świecie stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez studio Mojang AB[a]. Minecraft pozwala graczom na budowanie i niszczenie obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Gracz może atakować napotkane istoty, zbierać surowce czy wytwarzać przedmioty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fortnite

 

 

image.png.e2306fae312569854a1c6ed450df80cb.png

 

 

 Koszt:  Za Darmo 

 

 Premiera:  2017 ( kiedy dokładnie nie ustalona ) 


 Platformy:  PC,PS4,XBOX 

 

 Wydawca:   Epic Games 

 

 

 Fabuła:   komputerowa gra wieloosobowa z trybem rozgrywki battle royale opracowana i wydana przez Epic Games w 2017 roku.

 

 

 

 

 

źródła: Wikipedia , ZaptytajOnet.pl , cskeys.com 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by TheProShizer
Błąd
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.