Jump to content

[Rozwiązane] skarga

Bakuś zPW
 Share

Recommended Posts

Twój nick:   Bakuś zPW

Nick gracza/admina:  (Kulturalny Vrednyy.)   i mehow

Opis sytuacji: Poniedziałek - bugowanie przywilejów svipa czy hp włącza  i wyłącza  walke  

Wtorek - Zabija mnie i magnum za to ze sb stalismy na ucieczce  i nie uciekalismy nie bylismy poo za celo 

Faworyzacja na poprzednich mapach to było  tak ze mnie zabił a reszte sobie karniakował podśle i do tego temko bo to byłas ostatania mapa 

I właśnie to tego kilowanie zamiast karniaki

Czwartek -  fd był nie wiadomo za co po zabijali razem z mehow 

IP/SID:  "(Kulturalny Vrednyy.)" 647 STEAM_1:0:1346309779   6 06:18   41    0 

"mehow." 645 STEAM_0:0:69497226  11 16:40   29    0

Data i czas zdarzenia: 15 cos kolo tego 

Dowody(ss/demko): https://www3.zippyshare.com/v/bSs7Bwux/file.html    facebook 

https://www1.zippyshare.com/v/x1r1WZCX/file.html discover to z  tą faworyzacja to był jakos pierwsze rundy 1 czy 2 

Edited by Bakuś zPW
NIE WPISAŁEM WŁASNEGO NICKU

Jeżeli chodzi o poniedziałek i włączenie oraz wyłączenie walki to powiedział, że zrobił to przypadkowo, bo chciał włączyć więźniom 

mikrofon - w następnych dniach nie powtarzała się owa sytuacja, więc można tutaj chłopa Vrednego upomnieć.

Wtorek i sytuacja z ucieczką magnum rozbija ucieczkę pięścią oraz wchodzi w nią - słusznie zabity, Ty rownież wszedłeś w ucieczkę i zostałeś słusznie zabity. Dokładnie minuta 04:55.

Czwartek tutaj rzeczywiście fk, ponieważ przerwało mu mikro - za to zostaną ukarani.

Tutaj faworyzacja ze strony vrednego, ponieważ Was zabił, a tamten mógł dojść. Z tego co słyszałam to Osia go zapytała dlaczego niektórych karniakuje, a niektórych zabija - jednakże cisza, więc za to rownież zostanie ukarany.

Dziękuje za zgłoszenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.