Jump to content

Regulamin

Yoyo
 Share

Recommended Posts

Witam.

Otóż jest problem z komendą "Bezruch do odwołania"

Otóż ta komenda oznacza się że nie możemy się ruszać z miejsca dopóki nam nie odwoła polecenia co nie znaczy że nie możemy skakać podczas wydanej ów komendy, bynajmniej ja tak to rozumiem.

Więc proszę bardzie opisać tą komendę. Czy na tej komendzie nie można skakać i inne rzeczy robić które są wymienione w pod punkcie 6 w regulaminie:

6.Polecenie bezruch- więzień nie może poruszać się, może skakać, bić pięściami o ścianę itp. A także poruszać myszkę we wszystkie strony.

Bardzo proszę o wyjaśnienie tej sprawy ponieważ albo ja coś nie rozumiem albo nwm.

• Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak masz bezruch - to możesz skakać,ruszać myszka,kucać/czapki zmieniać  .. możesz wszystko :D oprócz chodzenia,biegania itp :D 

Jak masz bezruch do odwołąnia : możesz tylko zmieniac czapki i ruszać myszka 

Bezruchu totalnego na serwerze nie ma :P 

Bynajmniej używamy w zdaniach przeczących.

Bezruch-owszem zwykły bezruch, czyli możesz skakać, kucać, bić pięścią.

Bezruch DO ODWOŁANIA- to nie jest zwykły bezruch. Nie wolno powyższy rzeczy oprócz ruszania myszką.

Czekam na wypowiedzenie się OS lub H@

Bo jeżeli nawet jak nie ma totalny bezruch to można użyć komendy " zakaz skakania" i na to samo wychodzi.

Więc dalej nie rozumiem tego ponieważ do odwołania to do odwołania to nie znaczy że zmienia zasady działania bezruchu.

I proszę cię nie podkreślaj mi słowa do odwołania bo ja wiem co to znaczy.

Proszę definicja słowa odwołania jak byś nie wiedziała http://synonim.net/synonim/odwołanie

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.