Jump to content

[Propozycja odrzucona] Losowy VIP.

Gosku^^
 Share

Recommended Posts

Witam. Wpadłem na pomysł, aby dodać losowego VIP'a co mapę. Zapytacie pewnie jakie ma to plusy, już mówię:

- losowy VIP będzie fajnym zachęceniem graczy do kupna zwykłego VIP'a, ponieważ społeczność zobaczy jak fajne jest posiadanie w/w rangi

- gracze byliby zadowolenie, z tego iż mogą dostać coś za darmo

- pluginy są dostępne w Internecie 

- osoba której po prostu nie stać na VIP'a, po wylosowaniu jego byłaby zadowolona, i poleciła by serwer dla znajomych 

Podsumowując. Serwer poprzez zakup VIP'ów mógłby się dalej rozwijać, jest to dość popularny serwer jednak wchodzili by nowi gracze którzy usłyszeli o serwerze od znajomych. Raczej z wgraniem pluginu nie byłoby problemu. Jesteście za tym co napisałem? Jeśli tak zostawcie lajka oraz opinię na ten temat. Ode mnie to tyle, dziękuję.

7 godzin temu, DzikiDuszek napisał:

"osoba której po prostu nie stać na VIP'a" no błagam.. VIP kosztuje z tego co pamiętam 6 zł miesięcznie to jest bardzo mało. 

2 tygodnie temu był post w którym każdy dostawał VIPA za darmo na tydzień wystarczyło podać steamID 

Masz rację źle to ująłem chodziło mi o to że są osoby powiedzmy 10-cio letnie, które po prostu nie mogą kupić, bo rodzice nie pozwalają etc. Dla nich to byłaby wielka radość. 

1. 10 letnie dzieci nie powinny grac w takie gry, sam fakt ze jest to gra 18+ ale bardziej chodzi o toksycznosc innych ludzi xD

2. Jest bodajze komenda "!freevip" czyli vip za darmo na 1h zeby sprawdzic jego mozliwosci

3. Darmowy vip po 22...

Wedlug mnie nie ma sensu tego wprowadzac jest juz wystarczająco duzo okazji zeby wylapac vipa za "friqo"

24 minuty temu, Kaiju napisał:

1. 10 letnie dzieci nie powinny grac w takie gry, sam fakt ze jest to gra 18+ ale bardziej chodzi o toksycznosc innych ludzi xD

2. Jest bodajze komenda "!freevip" czyli vip za darmo na 1h zeby sprawdzic jego mozliwosci

3. Darmowy vip po 22...

Wedlug mnie nie ma sensu tego wprowadzac jest juz wystarczająco duzo okazji zeby wylapac vipa za "friqo"

1. Nie oszukujmy się, dużo jest młodych graczy. Po drugie z tego co pamiętam to jest +13.

2. To jest do usunięcia moim zdaniem.

3. Kto gra po 22 w tygodniu szkolnym?

Więc tak gra jest 18+ 

Spoiler

image.png.b20e5349547fb3aacf03552bb05eba3e.png

Nie mówie że nie ma młodych graczy, mówie że dzieci w wieku 10 lat nie powinny grac w takie gry przez toksycznosc innych, mam brata w tym wieku i nie pozwalam mu grac w takie gry przez toksyczność społeczności.

2. Czyli 1 losowy vip na mape jest lepszy niz przetestowanie darmowego vipa przez godzine? Z której strony to jest niby lepsze jesli ktoś nie będzie miał "szczęścia" to nigdy nie bedzie mial tego probnego vipa przez co np po tygodniu pojdzie na inny serwer. 

3. Jesli nie mozesz grac po 22 to nie graj, jesli ktos chce pograc z darmowym vipem to moze zarwać nocke bez wzgledu czy ma 13 lat czy 23... Takim tokiem myslenia najlepiej jest dac kazdemu vipa za darmo na zawsze bo przeciez granie po 22 to jest nowość. 

To jest fenomen darmowego vipa, mozesz pograc z vipem za DARMO ale musisz spelnic dane warunki, tak samo jesli ktos bedzie chcial sprawdzic vipa to lepiej zeby mogl go wykorzystac przez godzine niz jak by mial czekac miesiac az plugin go wylosuje na jednej mapie...

Jak dla mnie bez sensu i powinno zostać tak jak jest.

Zostaje tak jak jest, kiedyś funkcjonował taki plugin i to jakoś nie przynosiło większej ilości graczy jak i ludzi którzy kupowali VIPA. Nie kosztuje on majątku tym bardziej, że można go kupić wieloma metodami więc żaden młody gracz nie będzie miał z tym problemu o czym się wiele razy przekonywałem.

Dla uściślenia:

- Nie ma komendy !freevip 

- Darmowy VIP jest od 23-9

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.