Jump to content

[Rozwiązane] skarga na admina

andzia
 Share

Recommended Posts

Twój nick: andzia

Nick gracza/admina: Cienty XD:D

Opis sytuacji: W trakcie tego zdarzenia wpisalam 'kill' w konsoli z zazenowania. Otoz skarga leci na pana Cientego i (tak mi sie wydaje) wymyslona przez niego zabawe o nazwie "pedofil".  Chyba nie musze wspominac, ze sama nazwa i jej charakter nie jest zbytnio moralna (mamy prawie 2020 a ludzie dalej sie smieja z tematow gwaltu/pedofilii itp. przykra sprawa) , az mi sie przykro zrobilo bo od razu pomyslalam o ludziach z serwera, ktorych moglo dotknac cos podobnego (zaloze sie, ze ktos taki tu jest)  takze prosze o jakas kare za to i od razu skladam mala propozycje adminom, zeby reagowali na takie rzeczy (ogolnie rzecz biorac na jakiekolwiek przejawy nienawisci w stosunku do jakis grup spolecznych itp.) i upominali innych np. zeby zabawa w "niechcianego zyda" w ktorej niestety kilka razy uczestniczylam- zmienila nazwe na jakas inna bo to czysty antysemityzm) PS. zwrocilam na to uwage ale nikt nie zareagowal

IP/SID: macie

Data i czas zdarzenia:29.11 - godz.po 19:00

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911291905-jail_ak_idea_mini.dem.zip  (od 6 do 10 minuty) 

Edited by andzia

W regulaminie nie ma nic takiego, iż nie można wymyślać takowych zabaw. Odkąd gram na serwerach JB, to zawsze była zabawa w niechcianego żyda i nikt nie miał z tym żadnego problemu, dlatego jestem lekko zszokowana tą skargą. Admina mogę upomnieć. I dodam podpunkt do regulaminy mówiący o tym, aby tak owych zabaw nie było. Można je nazwać po prostu w inny sposób. Jeżeli uraziła Ciebie ta zabawa, to bardzo przepraszam.

6.Niniejszy regulamin nie jest w stanie przewidzieć każdej sytuacji mogącej zaistnieć na serwerze. Odpowiedni środki zaradcze może podjąć admin znajdujący się na serwerze po konsultacji z Opiekunem Serwera.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.