Jump to content

Skarga LastPaunch

Bubus
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Bubus

Nick gracza/admina: LastPaunch

Opis sytuacji: Nadużywanie flag(tj. spam [email protected]@, adminvoice). Do tego jeszcze ucieczka z ct potem próba mojego wyjaśnienia czemu tak zrobił ale zero reakcji. Zachowanie jakie na admina nie przystało.

IP/SID: "LastPaunch" 10 STEAM_1:0:2016216068

Data i czas zdarzenia: 23.11.2019 

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911231758-jail_rats.dem.zip + drugie demo http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911231833-jail_kosta.dem.zip +logi sprawdź

Edit1 zadając ci pytanie o ucieczke z ct nie reagowałeś. Potem po jakimś czasie wychodzisz z serwera. Polecam sprawdzić logi @ Weronika

Edited by Bubus

Co do nadużywania adminvoicu nie wydaje mi się na [email protected]@ przyznaje się dużo pisałem ale nikt nie zwracal mi na to uwagi i nie wiedziałem ze nie mogę tak często tam pisać jak to bubus napisał  

Ucieczka z ct nie była zaplanowana przeze mnie, wyszedłem kilka sekund po starcie 1 rundy, czyli według mnie i reszty adminow nie musialem wchodzić spowrotem do ct, po przeliczeniu wiezniow wydawalo mi się ze było ich troszkę za mało i mniej więcej dlatego wyszedłem z ct 

To jest moja wersja

@Bubus czy mógłbyś podać jakieś dokładniejsze minuty demka?

Ps: Pytałeś admina o ucieczkę z CT na [email protected], czy na zwykłym czacie?

Edit: Dobra już wszystko wiem, skarga słuszna. Ucieczka z CT ewidentna na drugim demku ok. 3;00 minuty, po tym admin napisał na [email protected]@ "wonty do adminow" co to ma znaczyć, bo nie bardzo rozumiem? Twoim obowiązkiem jest zostanie w CT na całą mapę, chyba, że pilnie musisz wyjść - wtedy ogłaszasz to i ktoś Cię zmienia, a nie, że sobie przechodzisz z CT do TT. Widziałam również spam na [email protected], dopilnuję, aby to więcej się nie powtórzyło. Strażnik zostaje ukarany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.