Jump to content

Miny na respie

MikiNida
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  Miki

Nick gracza, na którego jest skarga: CheaTeRR

Dokładny czas zdarzenia: 21:00 21.11.2019

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip): 997.998.999

Opis: Najpierw mapa office, okolice respu TT, postawilem miny za zakrętem 90* w strone dworu, to nikt mi nie wmówi że tam jest resp, szerokie przejscie, ale Admin oczywiscie musial coś wymyśleć z nudów to dał mi bana na 5 minut, poźniej mapa dust 2002 wpisywałem sobie piękne komendy : 
/niestawiajminnarespie
/minynarespiezabronione
i tego typu rzeczy, admina znów to bardzo uraziło, zakuło w serduszku najwyraźniej i dał bana za "spam". No cóż. 
Wytłumaczcie dla kolegi admina : CheaTeRR gdzie jest resp na mapie office a gdzie sie konczy, albo usuńcie miny - skoro tak bardzo problematyczne jest ustalenie gdzie te miny można stawiać. Jeśli sam wielce szanowny mądry i widać dojrzały osobnik posiadający admina daje za to bana, może najpierw kulturalnie porozmawiać , wyjaśnić, a nie banować od razu i psuć rozgrywkę.

Dowody

Edited by MikiNida

Od tego zacznijmy ze dostałeś bana za miny na respie ct i nie wciskaj kitu, że stawiałeś na  zakręcie w tt, druga sprawa dostałeś bana za spam bo pisałeś te komendy na złość mi po tym jak wróciłeś po 5 minutowym banie za miny na respie, kiedy Ci napisałem żebyś "nie pajacował" pisałeś dalej dlatego dostałeś 30min bana za spam.

Edited by CheaTeRR

Zgadzam się , miałem na myśli resp CT. (moja pomyłka )
I tak było to za zakrętem, bliżej schodów z prawej strony idąc na dwór.

Następna kwestia to się zgadzam, napisałem komende
/niepajacuj

ale nie zadziałała i znów zrobił Pan Admin z siebie pajaca :P

Edited by MikiNida

Zamykam przed spamem.

3;22 Można zobaczyć nawet jak zizi pada od Twojej miny która leży na respie, w następnej rundzie znowu dajesz mine na respie i dostajesz słusznego bana.

A co do tego bana za spam.

Spamu nie było lecz prowokacja tak.

Więc skargę odrzucam, ale @CheaTeRRspam to nie był. Spam to jest jak sa po 3 do 5 czy nawet więcej wiadomości na raz a on napisał ileś odczekał i znowu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.