Jump to content

Skarga

Szakaloz1234
 Share

Recommended Posts

Twój nick:  Szakaloz1234(OsiedlowyHarpagan)

Nick gracza, na którego jest skarga:  trzeci 

Dokładny czas zdarzenia: 18:13 do 18:53

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip)

Opis: Z takimi dowodami  to daleko nie zajedziesz  cyt "  Jestem graczem tej sieci od 2014 roku i znają mnie wszyscy, wiedzą, że jestem jedną z osób robiących dobrą atmosferę na serwerach przy czym też niestety dużo przeklinając."  Człowieku jak wy wchodzicie to na serwerze z fajnej miłej atmosfery robi sie jak na pogrzebie i ty robisz dobrą atmosferę za******a wręcz ,a ty jak słabszego gracza który cie zabija nazywasz "jezu co za bot lub podobnie to co fajnie jest" słyszałem kilkanaście razy jak obrażał przez mikrofon graczy. Zapytam się inaczej jak były zakazane te bgsy itp to waszej ferajny   w tym czasie ani widu ani słychu może i było mało osób ale nie robili takiego burdelu z serweru jak wy a ten  gracz Syijamar co pisał dziwisz się że was nie trawi jak ty drzesz czasami się przez to mikro jak na porodówce i się popisujesz, jak kolegów nie ma to cichutko jak mysz pod miotła siedzi i masz czelność słać fałszywe oskarżenia w moją osobę za to to powinieneś stracić swoje stanowisko na forum. Są ludzie którzy dobrze grają i ci co słabo grają a co do tsa to chyba wy sobie pomagacie bo w misjach i ts to jest całkiem inna bajka co tam się dzieje . W odwołaniu napisałem co się działo i pilnuj swoich czitów na głowy podczas skoków bo kiedyś ktoś mądrzejszy się znajdzie i co stracisz wszystko. Grając na innych serwerach nie tylko cod mod to nie widziałem jeszcze nigdzie żeby biegali na bgsach i nigdy nie było głupich skarg.  A tu jakiś gracz puści oczko jakiejś dziewczynie która gra na serwerze też polecisz na skargę . Jeszcze jedno zdanie do właściciela serwerów odkąd oni zaczęli grać na 201 to zaczął się tam dziać niezły burdel i będzie tylko coraz gorzej to tylko tyle. Życzę miłego dnia wszystkim.

Dowody: 

http://498657.node15.pukawka.pl/hltv-1911191833-de_cs16-1574184780-1574185980.zip

pokaż mi jak to mowią "chłop krowie na miedzy" gdzie popełniłem to przestępstwo bo mi sie wydaje że albo z paniki uciekłem albo chciałem przeładować broń 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.