Jump to content

Skarga na Krople


TheRealLastPaunch
 Share

Recommended Posts

Twój nick: LastPaunch

Nick gracza/admina: KroplaBezKitu

Opis sytuacji: przy zabawie wojsko były komendy wszystkie dobrze wykonałem potem była komenda 1 krok do  przodu którego nie wykonałem bo tylko na podstawowe komendy mielismy zwracać uwagę a KroplaBezKitu mnie zabil, ponadto jak to uganda potem stwierdził przepraszam za slowo ``ciagle slysze ze jakas maniane odpierda**sz''  jak to kropla stwierdził prowadzący zabijal to ja tez ( na 1 sytuacje nie mam dowodow a mianowicie wyzywanie ct jak sobie nie radza, ze nie umia grac i ze sa dziecmi nawet jak sa starsi od niego)

IP/SID:

Data i czas zdarzenia: 16:50 18.11.2019r.

Dowody(ss/demko): http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911181622-jail_rats.dem.zip przedostatnia runda tak mi się wydaje 

Edited by TheRealLastPaunch
Link to comment
Share on other sites

Dobra @ Weronika możesz już uznać że skarga słuszna.  A co do tego fk no pomyliłem się no i  po chwili zorientowałem się że zrobiłem fk jak by prowadzący nie dał później życzenia to bym mu powiedział żeby ciebie ożywił no i tyle. A to że kogoś obrażałem to nie wiem kogo masz na myśli to że raz powiedziałem „co ty robisz dzbanie" powiedziałem to ponieważ typ zrobił frekila. Tak ogółem @ Weronika możesz mi dać tego bana.

Edited by $Czarnuch$.
Link to comment
Share on other sites

LastPaunch w ogóle się nie ruszył i wykonał polecenie poprawnie. Więzień, który dostał życzenie w ogóle nie powinien go mieć, ponieważ on zrobił krok do przodu.

 

30.Podczas zabaw upoważnienie do zabijania ma tylko prowadzący, klawisze mogą zabijać jeśli prowadzący im na to pozwoli.

 

Nie słyszałam, abyś był upoważniony więc za złamanie regulaminu zostaniesz ukarany.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.