Jump to content

Pytanko


Lamie
 Share

Recommended Posts

Dlaczego zbanowaliście Przytul-_-Heda? zrobił konto na forum żeby ssy wrzucić i pokazać ze nie jest odpalony.. bo poprzednie konto miał zablokowane z przet lat to jest już takie ciezkie przestepstwo?? Przeciesz mógł grac na innym nicku i byscie nawet nie wiedzieli ze to on.. a uczciwie przyszedł z tym samym nickiem na serwer nie miał bana wiec grał tylko konto na forum miał zablokowane bo miał z kims spine. I co vipa kupował na serwerze grał często stały bywalec wszyscy go znają i się mścicie za stare dzieje... Prosze w jego imieniu o UB. Na serwerze wszyscy go lubią nie ma z nim problemów.

 

Dla tych co nie wtajemniczeni- Przytul-_-Heda dostał dzisiaj ssy a konto na forum pare lat temu mu zablokowali za warmy i żeby wrzucić ssy musiał zrobić nowe konto na forum bo nie miał nikogo znajomego żeby zrobił to za niego i za to dostał perma za multikonto... Chłop cały czas na vipie sobie grał nawet coś ostatnio wspominał że bedzie kase przelewał nja serwer a administracja go banuje za nic. Zastanówcie się na chłodno i bez negatywneggo nastawienia do jego osby z góry czy warto banowac stałego bywalca za taki błąd 9 w ranku jest wszyscy go znają nie sprawia kłopotów pamaga innym..

ps ja rozumiem ze panów ponosi no ale perm za to ze chciał pokazac ssy to jest kompletnie nie adekwatnie panowie zejdzcie na ziemie tak wysoka kara za tak banalne przewinienie.

Edited by Lamie
By Roni,

Nikogo tu nie ponosi i nie poniesie. A kolejne tworzenie kont będzie karane kolejnymi banami, aż do blokady sieci w Twoim otoczeniu. Radzę nie zadzierać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.