Jump to content

Skarga na admina. :)


Dawidek. ;*
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Dawidek. ;*

Nick gracza/admina: Kimisun

Opis sytuacji: Typ ma admina, a leczy się na zabawie, i w tym momencie jak ktoś zauważył to mógł sobie pomyśleć, że jak admin się leczy to i ja też mogę, a pewnie gdyby ktoś inny się leczył, a nie on to by dostał bana od niego, a tak to on ma wyj*****, admin powinien dawać przykład, a ów admin takiego przykładu za bardzo nie daje. :)

IP/SID: Jest to admin więc macie zapisane w ftp.

Data i czas zdarzenia: 22:50 - 23:00 coś takiego.

Dowody(ss/demko): https://www116.zippyshare.com/v/tQiLc11w/file.html 

Czas:  1 sytuacja: 20:55 do 21:05 - Admin wchodzi do pomieszczenia gdzie jest apteczka i się leczy.

21:10 do 21:15 - Znów to samo, jeśli by to zrobił raz bo się pomylił bo nie wiedział, że tam jest apteczka to okej, ale jeśli wchodzi drugi raz to już XD.

2 sytuacja: 24:30 do 24:42 - Robię sobie bh bo i nagle admin Kimisun mnie slaynał, powód tego był taki, że robiłem niby BH powyżej 15 sekund, ale ów admin chyba nie umie liczyć i nie robiłem 15s bh czy tam więcej tylko robiłem 12s dokładnie sprawdziłem osoba, która będzie rozpatrywała tą skargę niech też sobie dokładnie policzy, więc Panie Kimisunie 12, a 15s to jest różnica. 

 

Prosiłbym, aby ktoś ukarał tego admina, a co do Ciebie Kimisun i do Ciebie Tic Tac to następnym razem nie wyzywajcie mnie na interadminvioce bo na demku to wszystko słychać, buziaczki. ;* (Chodzi mi o inną mapę jak coś, nie o tą co podałem ją w demku). 

 

Link to comment
Share on other sites

Co do zabawy z chęcią ci się wypowiem 

Banychopowałem oraz używałem spadochronu jak na demku widać. dopiero gdy wszedłem do uleczarki spojrzałem że mnie leczy lecz to powiedziałem na admin voice lecz następnie zostałem zabity. Twoim zdaniem zrobiono to celowo to dlaczego nie napisałeś nam  adminom na [email protected] że ja się lecze z chęcią poniose konsekwencje. 

@Kowss oraz @Tic^tac byli wtedy na tej mapie.

Co do twojego bh nie mam nic do zastrzeżenie. Jestem ciekawy czy ty byś na sytuacji admina/strażnika liczył każdemu czas co do sekundy 

Spojrzałem na czas sleynalem cie za bh. 

Kłócić się o 3 sekundy jak byś grał o miliony 😂😂😂

 

@Dawidek. ;* to co my gadamy na ts na cs na naszych interrozmowach nie masz nic do gadania.zaczoles spać mi na [email protected] na next mapie za fk tak pomyliłem się zostałeś ozywiony bo gracz się przyznał że to on zrobił.

Lecz powiem Ci jedno dzieciaku nie jeden mi tu groził na [email protected] 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.