Jump to content

peRM na ADMINA

peRM2000
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: peRM ? ;O!
Link do GT: https://www.gametracker.com/player/peRM %3F %3BO!/145.239.17.241:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): Non Steam (Mam STEAM ale bez CS'a) - https://steamcommunity.com/profiles/76561198964276592/
Doświadczenie adminowskie: Kilka razy posiadałem na serwerach Admina więc sądzę, że i tutaj dam sobie radę :)
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 4/10
Dlaczego Ty?: Spędzam na serwerze sporo czasu a podobnie jak inni nie lubię cziterów więc staram się ich eliminować. 
Kontakt: GG - 51648648

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!!!!

+ WIEK

+ GT

+ DZIAŁAJĄCY MIKROFON

- STEAM ALE TO NIE PROBLEM 

PUMPKIN PO PIERWSZE TO ŻE NIE MA STEAMA NIE OZNACZA ŻE NIE MOŻNA DAĆ CHŁOPAKOWI SZANSY JA NIE MAM STYMA I MAM ADMINA NA 401 NIE RÓB Z SIEBIE NIE WIADOMO KOGO CHŁOPAK OGARNIETY JEST PEWNIE LEPIEJ NIŻ TY

1 godzinę temu, P0$YP L4JL0 E.T napisał:

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK!!!!

+ WIEK

+ GT

+ DZIAŁAJĄCY MIKROFON

- STEAM ALE TO NIE PROBLEM 

PUMPKIN PO PIERWSZE TO ŻE NIE MA STEAMA NIE OZNACZA ŻE NIE MOŻNA DAĆ CHŁOPAKOWI SZANSY JA NIE MAM STYMA I MAM ADMINA NA 401 NIE RÓB Z SIEBIE NIE WIADOMO KOGO CHŁOPAK OGARNIETY JEST PEWNIE LEPIEJ NIŻ TY

Do prawdy?  Chcesz admina który konto na  forum ma od środy? A gra na serwerze ledwo tydzień bo ja nie

A to czy jest bardziej ogarnięty tego bym nie powiedział  A co do steam dla mnie lepiej wygląda admin z steam niż który gra na nsie :)  i to jest moja opinia niech pograj dłużej i da się bardziej poznać bo w tej chwili trudno mi jest stwierdzić jaka osoba jest bo wymieniłem zaledwie  kilka z nim zdan 

///// to źle się orientujesz:) 

Bo admina nigdy nie straciłem tylko z niego zrezygnowałem. A co do mojego stażu gry jak i posiadania admina jest napewno większy od twojego.

///////// 

Adrian nie mogłem edytować wcześniejszej wypowiedzi.

Edited by pumpkin

Warto dać nowym osobą szansę a co do poznania kogoś bardziej jest czas z tego co się orientuje krótki masz staż admina prawdo podobnie straciłeś admina za brak aktywności a teraz umoralniasz innych. daj chłopakowi szansę a nie skreślasz od razu. Bądź bardziej otwarty do graczy a będzie zajebi***e. 

POZDDRAWIAM P0$YP L4JL0 E.T.

Twoje podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.