Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie jestem jakimś ekspertem w tej dziedzinie, ale ocenie jako zwykły widz. :thumbsup:

Kanał ładnie zrobiony, estetycznie. Fajnie zmontowane, dobre intro, baner i jakoś filmów też przyzwoita.:dirol:

Gdyby to było coś bardziej popularnego czym sie większość osób interesuje to może bym nawet oglądał. :D

Ocenka 8/10, powodzonka!! 

10 godzin temu, KeveS napisał:

Nie jestem jakimś ekspertem w tej dziedzinie, ale ocenie jako zwykły widz. :thumbsup:

Kanał ładnie zrobiony, estetycznie. Fajnie zmontowane, dobre intro, baner i jakoś filmów też przyzwoita.:dirol:

Gdyby to było coś bardziej popularnego czym sie większość osób interesuje to może bym nawet oglądał. :D

Ocenka 8/10, powodzonka!! 

Dziekuje bardzo za mile slowa. 

Content bedzie bardzo szeroki to dopiero poczatek. Pojawi sie sporo gier w tym Cs Go LoL mozliwe, ze tez Fornite oraz wiele serii kooperacji np. Dying Light, World War Z, Borderlands oraz wiele innych zalezy co wpadnie mi do gustu 😉

Z mila checia przyjme propozycje do nagrywki 🤗

Dzis bede mial juz nowy mikrofon glownie do Nagrywki wiec pojawi sie tez komentarz do Gameplay'ow

Edited by xAngel Gamingx

To super :P

W takim razie życzę Powodzenia i rozwijania się. Bo jednak teraz yt działa tak że trzeba robić to co popularne, bo inaczej to ciężko o jakieś sukcesy. Jednak fajnie że masz tak dużą ''bibliotekę gier'' i masz czym zachęcić.

Pozdrawiam! :D

Z każdym filmem będzie lepiej, jednak jak robisz jakieś luźniejsze filmy czy z muzyką to pamiętaj żeby dawać troszkę ciszej repertuar bo słabo słychać to co mówisz. (1 film)

Poza tym reszta całkiem spoko. Różne, ciekawe rodzaje filmów. To czekam na więcej heh! ;)

Pozdrawiam ~ Kevcio :D 

1 minutę temu, KeveS napisał:

Z każdym filmem będzie lepiej, jednak jak robisz jakieś luźniejsze filmy czy z muzyką to pamiętaj żeby dawać troszkę ciszej repertuar bo słabo słychać to co mówisz. (1 film)

Poza tym reszta całkiem spoko. Różne, ciekawe rodzaje filmów. To czekam na więcej heh! ;)

Pozdrawiam ~ Kevcio :D 

Oto chodzi, ze muzyka jest wyciszona prawie na maxa xD

2 minuty temu, xAngel Gamingx napisał:

Oto chodzi, ze muzyka jest wyciszona prawie na maxa xD

To może ja mam jakoś głośno, albo po prostu cicho mówisz :D

No cóż mało ważne czekam na więcej bo w sumie fajnie się ocenia twoje filmy, czysta przyjemność. :)

Edited by KeveS